GTX 1660 Ti sistem için UPS önerisi

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, arkadaşlar oturduğum yerde sürekli elektrik kesintisi yaşıyoruz. (Maalesef pandemi sebebiyle taşınmak istemiyor/taşınamıyorum.) Bana bilgisayar için hem elektrik kesintisi hem dalgalanma için bir şey önerir misiniz? Bir de önerirken UPS'nin elektriğe etkisi ne olur? Onu da yazarsanız sevinirim. (Hem fatura hem yük bakımından.)

Sistem bileşenleri:
  • Monitör: AOC 24G2U
  • Ekran kartı: GTX 1660 Ti ROG STRIX modeli
  • PSU: 550W
  • İşlemci: AMD R5 2600
  • Fan: Toplam 4 adet kasa fanı.

Bütçe sunmadığınız için olaya F/P bazlı bakmaya çalışacağım. Aşağıdaki ürünü benzer bir sistemde kullanmıştım. Hala kullanmaktayım. Kesinti dahilinde otomatik olarak devreye girerek güç ihtiyacınızı belirli bir süreliğine karşılayacaktır. Elektrik faturasına bir etkisi olmuyor. Yapısından kaynaklı şarj olduktan sonra bir tüketim yapmamakta.

Merhaba, arkadaşlar oturduğum yerde sürekli elektrik kesintisi yaşıyoruz. (Maalesef pandemi sebebiyle taşınmak istemiyor/taşınamıyorum.) Bana bilgisayar için hem elektrik kesintisi hem dalgalanma için bir şey önerir misiniz? Bir de önerirken UPS'nin elektriğe etkisi ne olur? Onu da yazarsanız sevinirim. (Hem fatura hem yük bakımından.)

Sistem bileşenleri:
  • Monitör: AOC 24G2U
  • Ekran kartı: GTX 1660 Ti ROG STRIX modeli
  • PSU: 550W
  • İşlemci: AMD R5 2600
  • Fan: Toplam 4 adet kasa fanı.
Ne kadar süre dayanmasını istiyorsunuz, 5 dk, 10 dk. vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı