GTX 1660 Ti Sistem Nasıldır?

MyDeSTiNyxx

Femtopat
Hayatımda ilk defa oyun bilgisayarı toplayacağım, size danışmak istedim. CS:GO'da +150-200 FPS görsün GTA 5, PUBG, Fortnite kasmadan oynatsın yeter. Şimdi size almayı düsündügüm ekran kartı, islemci vs. yazacağım. Bayağı bir araştırdım bütçeme göre en iyi performans bunlarla sanırım. Sizce fazladan almam gereken bir şey ya da değiştirmemi istediğiniz, şunu alırsan daha iyi olur vs. Dediğiniz şeyler var mı? Yoksa bunlar yeterli olur mu?

Ekran kartı: GeForce GTX 1660 Ti.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
Anakart: B450 Tomahawk.
RAM: Corsair Vengeance 2x8 16 GB.

Hayatımda ilk defa oyun bilgisayarı toplayacağım, size danışmak istedim. CS:GO'da +150-200 FPS görsün GTA 5, PUBG, Fortnite kasmadan oynatsın yeter. Şimdi size almayı düsündügüm ekran kartı, islemci vs. yazacağım. Bayağı bir araştırdım bütçeme göre en iyi performans bunlarla sanırım. Sizce fazladan almam gereken bir şey ya da değiştirmemi istediğiniz, şunu alırsan daha iyi olur vs. Dediğiniz şeyler var mı? Yoksa bunlar yeterli olur mu?

Güzel sistem hayırlı olsun. Ekran kartı bende mevcut ve ilk zamanda test yapmıştım.

PUBG: Ultra, FHD çözünürlük ve 100 FPS.
Fortnite: Destansı, FHD çözünürlük ve 90-100 FPS.
Rainbow Six: Ultra, FHD çözünürlük ve 130 FPS.
Red Dead Redemption 2: Ultra, FHD, ve 35-40 FPS.

Hocam güzel sistem uyumlu. Hayırlı olsun.

Gayet yeterlidir. Eger diğer parcaları almadıysanız

SSD
  • Samsung
  • Kingston
PSU
  • Highpower
  • Corsair
  • Fsp almanızı öneririm.