GTX 1660 Ti'lı HP laptop alınır mı?

Bütçe
9000
Alınabilecek en ucuz GTX 1660 Ti laptop budur. Ucuz etin yahnisi yenmez diye söz bile var hocam. Alıp technopata konu açacaksınız HP laptop 90 95 derece oluyor, HP laptop yavaşladı diye.

Isınma sorunu var demek için gelenler gelmesin.
9000 üstü laptop öneren yazmasın.
1 hafta içinde alacağım.
Kötü diyenler sebebini belirtsin.
Attığın linkteki ürünün 3 hafta önceki fiyatı 7.400 civarındaydı siz düşünün.

Hocam Ryzen 3000 serisi maalesef berbat. İntel i79850H olanını bulabiliyorsanız alabilirsiniz.
Bütçem bu kadar malesef işlemci benim için çok önemli değil r7 3750h 1660 ti max q vs r5 4600h gtx 1650 de 1660 daha iyi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bütçem bu kadar malesef işlemci benim için çok önemli değil r7 3750h 1660 ti max q vs r5 4600h gtx 1650 de 1660 daha iyi
Kumar oynuyorsunuz söyleyeyim sorunlu bir seri 3000 serisi. Uzun süre sizi götüremeyeceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı