Çözüldü GTX 1660S ekran kartından gelen ses

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cole McCree

Hectopat
Arkadaşlar servise yolladım "sorun yok" dediler, evet performansa bir etkisi yok ama fanlar dönmeye başlarken böyle bir ses çıkıyor, sizce neden?
(Gigabyte GTX 1660 Super 6 GB).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam konuyu hortlatıcam ama aynı sorun bende de var. Siz çözebildiniz mi?

Ses çıkartan fanı değiştirirseniz ses çıkmaz, fakat şöyle bir dezavantajı var; kartınız garanti dışı kalır. Ben bu sorunu çözmek için bayağı uğraştım, hem de aylarca çözmeye uğraştım fakat sonuç maalesef olumsuz. Şu an hiç takmadan kullanıyorum ve bu ses bir sorun değil. Ha sesi bir müddet te olsa azaltmak istiyorsanız; kartınızın üstünden tutun ve Gigabyte logosu yazan parçayı hafifçe aşağı doğru çekerek kart ile fanların arasını biraz açın. Dediğim gibi bu bir sorun değil, kartınızı gönlünüz ferah bir şekilde kullanabilirsiniz :)
Hocam konuyu hortlatıcam ama aynı sorun bende de var. Siz çözebildiniz mi?

Ses çıkartan fanı değiştirirseniz ses çıkmaz, fakat şöyle bir dezavantajı var; kartınız garanti dışı kalır. Ben bu sorunu çözmek için bayağı uğraştım, hem de aylarca çözmeye uğraştım fakat sonuç maalesef olumsuz. Şu an hiç takmadan kullanıyorum ve bu ses bir sorun değil. Ha sesi bir müddet te olsa azaltmak istiyorsanız; kartınızın üstünden tutun ve Gigabyte logosu yazan parçayı hafifçe aşağı doğru çekerek kart ile fanların arasını biraz açın. Dediğim gibi bu bir sorun değil, kartınızı gönlünüz ferah bir şekilde kullanabilirsiniz :)

Çözüm

Geri
Yukarı