GTX 1660S FurMark'da 10 dakikada 89 derece

lobstergang

Decapat
Merhaba bugün FurMark'ı açayım dedim 10 dakika sonunda 89 dereceleri gördü fan hızı yüzde 80 idi bu sıcaklık değeri nasıldır? Ekran kartım: GTX Phoenix 1660 Super.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanız nedir? Kaç tane fan takılı? Fan yönleri nasıl?

Isı fazla yüksek, ben bile laptopda maks 87 görüyorum ki ekran kartım 115 watt güç çekiyor.

Niye normal değil denmiş anlamadım. Mini-itx ekran kartı kullanıyorsunuz ve stress test yapıyorsunuz, gayet normal. İnsanların 2 fanlı ekran kartı almasının bir sebebi var. Bu sadece eski referans kartlar gibi tek fanlı da değil, aynı zamanda küçük.

Niye normal değil denmiş anlamadım. Mini-itx ekran kartı kullanıyorsunuz ve stress test yapıyorsunuz, gayet normal. İnsanların 2 fanlı ekran kartı almasının bir sebebi var. Bu sadece eski referans kartlar gibi tek fanlı da değil, aynı zamanda küçük.
Buna rağmen normal olmadığını düşünüyorum fan hızı %80 civarlarında olduğunu söylüyor ve kartın bilinen bir kronik ısı sorunu yok.

Buna rağmen normal olmadığını düşünüyorum fan hızı %80 civarlarında olduğunu söylüyor ve kartın bilinen bir kronik ısı sorunu yok.
Bu modelin soğutması kötü. İzlediğim videolarda oyun oynarken bile 85 derece oluyor. Bu kart modeline göre normal olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı