GTX 1660S için 400 TL PSU tavsiyesi

Hadi işi daha da zorlaştırayım. 🤣 30TL'ye Bronz sertifikası ve +50W değer mi?
Edit: Şimdi baktım da @Ali Rıza09 MWE için de bunları yazmış:
Birincil tarafta 85°C Elite, ikincil de ise 105°C Elite kondansatörler ile donatılmıştır.
OVP, OPP, SCP, UVP, OTP korumalarına sahiptir ve slim siyah flat kablolar ile kasanızın içinde şık gözükür.
DC-DC olduğu için gücünün %98'ini (540W) 12V üzerinden tek ray olarak verebilmektedir.
Birincil tarafta yine güncel topoloji LLC kullanılmaktadır.
Muadillerine kıyasla Sleeve Bearing yerine 120 mm HDB fan kullanılmıştır.

VS550 2018 serisi ise almanızı önermem sorunlu bir modeldi, 2019 serisi alabilirsiniz.
MWE550 iyi ve kalitelidir alabilirsiniz.
High Power'da iyi ve kalitelidir alabilirsiniz.

İki aydır kullanıyorum. Gayet güzel.
Rampage sıkıntılı bir marka sizin sorun yaşamamanız kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmez cevap verirken bunlarıda göz önünde bulunduralım.

VS550 2018 serisi ise almanızı önermem sorunlu bir modeldi, 2019 serisi alabilirsiniz.
MWE550 iyi ve kalitelidir alabilirsiniz.
High Power'da iyi ve kalitelidir alabilirsiniz.

Rampage sıkıntılı bir marka sizin sorun yaşamamanız kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmez cevap verirken bunları da göz önünde bulunduralım.

Sıkıntılı olan ne anlamadım ki? Sonuçta elektronik şans işidir her markada olabilir sıkıntılar.

Sıkıntılı olan ne anlamadım ki? Sonuçta elektronik şans işidir her markada olabilir sıkıntılar.
Diğer markalarda sıkıntı olmadığını belirtmedim, Rampage markasının daha sıkıntılı olduğunu belirttim. Diğer markalardan sıkıntılı PSU almak Rampage'den sıkıntısız PSU almaktan daha düşük bir ihtimal.

Geri
Yukarı