GTX 1660S vs RX6600

Dosya Ekleri

• 1.125.jpg
    1.125.jpg
    328,8 KB · Görüntüleme: 36
@yusuf6806

Biraz daha üstüne gidebilirsin, istersen. Bu şekilde iyi duruyor.

4200'e mi çıkarayım 4000 yetmez mi?

Sıcaklıklar müsait görünüyor biraz daha çıkmak için açıkçası, RX 6600 için yeterli olacaktır tabii 4000 de, daha yüksek performans istersen 4200'e de çıkabilirsin.

@Sir Benjamin 60 derecenin üstüne çıkmıyor bu Volt'ta.
Sıcaklıklar müsait görünüyor biraz daha çıkmak için açıkçası, RX 6600 için yeterli olacaktır tabii 4000 de, daha yüksek performans istersen 4200'e de çıkabilirsin.

Şu an RX6600 alacak durum maalesef iptal oldu 1660 Super ile bir süre daha yola devam edeceğiz gibi görünüyor :)

Dosya Ekleri

• 2.jpg
    2.jpg
    328,8 KB · Görüntüleme: 35
Şu an RX6600 alacak durum maalesef iptal oldu 1660 Super ile bir süre daha yola devam edeceğiz gibi görünüyor :)

Olsun yine performansı arttırır, bu sıcaklıklarda durduğu sürece OC'li olmasının bir zararı yok sonuçta.

Olsun yine performansı arttırır, bu sıcaklıklarda durduğu sürece OC'li olmasının bir zararı yok sonuçta.

Çok teşekkür ederim yardımın için 1660 superede undervolt denedim fakat 5 derecelik bir fark elde ettim ama bu sefer de ekran kartının sürekli işlemde olduğunu gördüm oyunlarda 72 dereceye kadar çıkıyordu bilmiyorum sizde de aynı sorun var mı yaptınız mı onu da söyleyim dedim bir fikriniz var ise sizdende bir bilgi paylaşımı daha alırım belki :)

Çok teşekkür ederim yardımın için 1660 Super'e de undervolt denedim fakat 5 derecelik bir fark elde ettim ama bu sefer de ekran kartının sürekli işlemde olduğunu gördüm oyunlarda 72 dereceye kadar çıkıyordu bilmiyorum sizde de aynı sorun var mı yaptınız mı onu da söyleyim dedim bir fikriniz var ise sizdende bir bilgi paylaşımı daha alırım belki :)

Oyunlarda 72 derece iyi, 77 dereceden 5 derecelik bir fark elde edip performansın aynı kalmış ise iyi. Ekran kartı OC'lerinde aşırı uzman sayılmam, temel ve az buçuktur bilgim. Daha detaylı bilgi için yeni konu açabilirsin.

Sürekli işlemde derken neyi kast ettin onu anlamadım sadece.

Geri
Yukarı