GTX 260 oyundan atıyor

Srcnz

Decapat
Daha fazla  
Yahu arkadaşlar, ben 2 gün önce Sahibinden'de yeni ekran kartı aldığım için eskisini sattım. Kart bendeyken çalışıyordu. Sahibinden'de kargo ile gönderdim. Adam oyundayken atıyor. İade al diyor. Alayım mı sizce?

Yahu arkadaşlar, ben 2 gün önce Sahibinden'de yeni ekran kartı aldığım için eskisini sattım. Kart bendeyken çalışıyordu. Sahibinden'de kargo ile gönderdim. Adam oyundayken atıyor. İade al diyor. Alayım mı sizce?

Hocam çözüm bulsun Driver'i varsa güncellesin internetten oyun alakalı soruna baksın saçmalık iade oyundayken atıyor diye iade ediyor demek ki sorun var çözmesi gerek senlik sorun yoktur normal çalıştığına göre.

Hayır yahu, atmaz. Atarsa adamın sistemindedir. Yok, 260 oyun için değil ama ek olarak arka planda Google için çalıştırılabilecek bir kart oyun için alınmaz. Half-Life belki ama 260'ı Google'yi kullanması için. Mesela sende 1050 Ti var, bir de 260, yani 260'ı arka plan işlemi için harca. 1050 Ti oyun için odakla. Temiz oyun, temiz FPS. İdae de alma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen mağaza değilsin iade alma. Kart sendeyken bir şey olmuyorsa sorun adamdadır.
Hayır yahu, atmaz. Atarsa adamın sistemindedir. Yok, 260 oyun için değil ama ek olarak arka planda Google için çalıştırılabilecek bir kart oyun için alınmaz. Half-Life belki ama 260'ı Google'yi kullanması için. Mesela sende 1050 Ti var, bir de 260, yani 260'ı arka plan işlemi için harca. 1050 Ti oyun için odakla. Temiz oyun, temiz FPS. İdae de alma.
GTX 260 ile GTA 5 oynarsın ne Half-Life'ı?

Emin misin? Yani bilgisiz şekilde konuşma istersen oynaman imkansız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tm abi en bilgili sensin

Yeni konular

Geri
Yukarı