RTX 3050 alınır mı?

Hocam TR piyasasına güvenmem bu saatten sonra Newegg'de şansım vardı 329 dolara RTX 3050 alıp geçecektim vergi vs dahil dedim TR'de 4500 TL hadi 5000 TL'den çıksa bile alırım beklemem diyordum adamlar beklettide bekletti İtopya'yı arıyorum stokta yok diyor vatan müşteri hizmetleri elimizde var NVIDIA bekletiyor diyor anlamadım gitti mining performansı zaten rezalet neyi bekliyorlar doların yükselmesini falan mı?

Hocam TR piyasasına güvenmem bu saatten sonra Newegg'de şansım vardı 329 dolara RTX 3050 alıp geçecektim vergi vs dahil dedim TR'de 4500 TL hadi 5000 TL'den çıksa bile alırım beklemem diyordum adamlar beklettide bekletti İtopya'yı arıyorum stokta yok diyor vatan müşteri hizmetleri elimizde var NVIDIA bekletiyor diyor anlamadım gitti mining performansı zaten rezalet neyi bekliyorlar doların yükselmesini falan mı?
Çip sıkıntısı global biliyorsunuzdur 2019 eylülden (2020 ocak civarı dünyada bilindi de neyse başka konu bu) bu yana covid-19 ile mücadele ediliyor.

Çip sıkıntısı global biliyorsunuzdur 2019 Eylül'den (2020 Ocak civarı dünyada bilindi de neyse başka konu bu) bu yana COVID-19 ile mücadele ediliyor.

Çip sıkıntısı değil hocam adamların elinde kartlar varmış Ventus ve Aero modelleri stoğa gelmişler NVIDIA ürün satışına açtırmıyormuş şimdi buna ne denir fırsatçılık.

Yeni konular

Geri
Yukarı