GTX 560 SE sistem BeamNG Drive'da düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
8GB Kingston 1333mh
Ekran kartı
GTX 560 SE
İşlemci
Phenom II X6 1055T
Oyunda birden drop vs yiyorum olduğum yerde dururken en düşük 60 alıyorum. Fakat devam ettiğim gibi bazen 20'ye falan düşüyor. Grafikleri arttırmayı da istiyorum fakat FPS en düşükteyken bu kadar düşük oluyorsa biraz zor gibi. FPS arttırma yöntemleriniz vs lazım.

Oyunda birden drop vs yiyorum olduğum yerde dururken en düşük 60 alıyorum. Fakat devam ettiğim gibi bazen 20'ye falan düşüyor. Grafikleri arttırmayı da istiyorum fakat FPS en düşükteyken bu kadar düşük oluyorsa biraz zor gibi. FPS arttırma yöntemleriniz vs lazım.

Hocam o oyun işlemci bazlı oyun ve maalesef sisteminiz sabit bir FPS'de oynatmamasi normal

Hocam oyun ekran kartından çok işlemci istiyor bu değerler normal.

Ne kadar ekmek o kadar köfte hocam. 🥀

Bu sisteme böyle değerler almanız normal. Grafik ayarlarını düşürün deneyin...

Saygılarımla. 🌹

Maalesef oyun daha düşük bir grafik ayarları getirmediği sürece daha çok düşüremeyeceğim :D

Hocam o oyun işlemci bazlı oyun ve maalesef sisteminiz sabit bir FPS'de oynatmamasi normal.

Yani yeni bir işlemci almak zorundayım daha fazla FPS istiyorsam...

Oyunun optimazyonu kötü.

Oyunun optimazyonu kötü.

Aslında böyle olması çok normal fizik bayağı var. Mesela ben Assetto Corsa da neredeyse Full ayarlar yapıyorum 60FPS alıyorum ama onda fizik yok. BeamNG Drive'de fizik çok olduğu için galiba yapacak bir şey kalmıyor.

Aslında böyle olması çok normal fizik bayağı var. Mesela ben Assetto Corsa da neredeyse Full ayarlar yapıyorum 60FPS alıyorum ama onda fizik yok. BeamNG Drive'de fizik çok olduğu için galiba yapacak bir şey kalmıyor.

GT635m ile başladım oyuna, gerçektende çok iyi fiziklere sahip bir oyun ama keşke iyi bir optimizasyona sahip olsa.

GT635m ile başladım oyuna, gerçektende çok iyi fiziklere sahip bir oyun ama keşke iyi bir optimizasyona sahip olsa.

Evet katılıyorum... Ve daha yeni oynadım BeamNG Drive'den bir sürpriz geldi :D

1656660458501.png

Yeni konular

Geri
Yukarı