GTX 560 Ti alınır mı?

Bütçe
400
İhtiyacım olmasa elimdeki MSI GTX 750 Ti 600₺ ye verirdim. Modlu VBIOS birde.
keşkeee, malesef insanlar artık kartları kendi fiyatına değil topluca yükseltip kendi fiyatının iki katına satıyolar sadece bazıları senin gibi böyle düşünce yapısına sahip olup değerinde satıyor :(
Arkadaşlar birde gigabyte gt 1030 buldum 650 idi pazarlıkla 600 yaptım o mantıklımıdır acaba ?

Son düzenleme:
Buna bir bakın bence, 750 ti'den daha güçlü. Neden bu kadar uyguna koymuş bilmiyorum, bir yazın derim.
Malesef Konya da yaşıyorum ve istanbula gitme şansım olmadığı gibi kargolara da güvenemiyorum :(
keşkeee, malesef insanlar artık kartları kendi fiyatına değil topluca yükseltip kendi fiyatının iki katına satıyolar sadece bazıları senin gibi böyle düşünce yapısına sahip olup değerinde satıyor :(
Arkadaşlar birde gigabyte gt 1030 buldum 650 idi pazarlıkla 600 yaptım o mantıklımıdır acaba ?

GTX 560 ti'ı iyice kontrol edip alabilirsiniz, piyasaya baktım ama kart bulamadım doğru düzgün.

Son düzenleme:
GTX 560 ti'ı iyice kontrol edip alabilirsiniz, piyasaya baktım ama kart bulamadım doğru düzgün.

Vaktiniz varsa bunlarıda bi incelermisiniz lütfen ?

Vaktiniz varsa bunları da bir inceler misiniz lütfen?

RX 460'ın OEM'i normalinden daha güçsüz, eğer 700'e bırakırsa alın. Daha yukarısı size kalmış.
GT 1030 GTX 560 Ti'dan daha güçsüz, o yüzden Ya 700 TL'ye RX 460 (olursa), ya da GTX 560 Ti.
Şimdi baktım da, RX 460'ın piyasası berbat. 800 TL'ye de alınabilir ama yine de 700 TL'yi deneyin.

RX 460'ın OEM'i normalinden daha güçsüz, eğer 700'e bırakırsa alın. Daha yukarısı size kalmış.
GT 1030 GTX 560 Ti'dan daha güçsüz, o yüzden Ya 700 TL'ye RX 460 (olursa), ya da GTX 560 Ti.
Şimdi baktım da, RX 460'ın piyasası berbat. 800 TL'ye de alınabilir ama yine de 700 TL'yi deneyin.
malesef zaten başka biri almış rx460ı adamla konuştum da en azından şimdilik idare etmelik 560ti alınırmı sence

Alınır, daha sonra değerinde satar daha iyi bir kart alabilirsin.
ozaman ben bi adamla buluşayım test edeyim şimdilik idarelik alayım hocam teşekkürler, bu arada fiyat 400 tl altına inmem diyor.
Alınır, daha sonra değerinde satar daha iyi bir kart alabilirsin.
Hocam bu arada sormam lazım benim güç kaynağı 300W zm300-le modeli sizce sorun çıkartırmı 750 ti da sorun çıkartmıyordu ama bu çok güç kullanıyormuş galiba

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı