GTX 560 TI nasıldır?

Huracan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, elimde GTX 560TI var ve Haziran'da toplayacağım sisteme bunu takmak istiyorum. Ekran kartı fazla güç tüketir mi ve performanslı mıdır? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
170W TDP değerine sahip. Performansının tam olarak yeni serilerde hangi karta eş değer olduğu hakkında bir kaynak bulamadım ancak tahminimce GTX 750 civarlarında ya da ondan biraz aşağıdadır. Kartın tükettiği güce göre verdiği performans bence çok kötü. En azından yeni nesil kartlara göre. Ayrıca eski bir kart. Bu yüzden imkanınız varsa hemen olmasa bile ileride güncel kartlara geçmenizde fayda var.

Peki 1 sene beni idare eder mi yeni bir ekran kartı alana kadar ve elektrik faturam çok gelir mi? Teşekkürler

4-5 sene önce iyi karttı. Geçen o kadar süre içerisinde teknoloji yerinde saymadığı için günümüz teknolojine yetersiz kalacaktır. Sıfır alınacaksa Directx 12 tam destekleyen çıkış tarihi 2014 2. yarı sonrası kartların alınmasını öneririm.

Dostum, haziran gibi bir sistem toplayacağım ve elimde GTX 560ti var. Ekran kartı almayıp bir sene GTX 560ti'ı kullanıp sonradan ekran kartı almak istiyorum. Elektrik faturam fazla gelir mi ?

Dedemin babası nasıldır diye konu mu olur kardeşim ?

:D Yani bu kart hiç mi kullanılmaz ?

O kadar da kötülenemez.GTA 5 tarzı oyunları normal ayarlarda oynatır size. Tabi bu performansı işlemcinize de bağlı.
AMD tarafındaki dengi ise HD6850.

Bu grafik sana yardımcı olacaktır umarım.:)

Dosya Ekleri

• lineup-full.png
    lineup-full.png
    25 KB · Görüntüleme: 1.095
Elektrik faturanda 1 yılda 500 TL fark yapar.
Şaka şaka :D Çok önemsenecek bir fark yapmaz, hatta bir GTX 750 ti alacak kadar fark yapması için günde 8 saat tam yükte çalıştırman ve bunu 4 yıl sürdürmen gerekir. Ama 1 yıldan daha uzatma ekran kartı değiştirme süreni.

Islemcim ya i5 6500 ya da i7 6700 olacak. Darboğaz yapacağını sanmıyorum. Beni bilgilendirdiğiniz için sağolun dostlar:)

Bu kart yerine toplayacağım 3000tl sisteme hangi kartı almalıyım? GTX 560ti 'ın ısınma sorunu varmış. Bu kartı takmak istemiyorum artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı