GTX 570 hangi oyunları kaldırır?

SoulLord1967

Femtopat
Merhaba.

Intel i3 3. nesil işlemci.
GTX 570.
8 GB RAM.

Bu sistem ile hangi oyunları oynarım? Sea of Thieves kaldırır mı? GTA 5 high açar mı? Overclock yapsam daha mı mantıklı olur? Teşekkürler.

NotLikeThis

Nanopat
Yer
İstanbul
Merhaba.

Intel i3 3. nesil işlemci.
GTX 570.
8 GB RAM.

Bu sistem ile hangi oyunları oynarım? Sea of Thieves kaldırır mı? GTA 5 high açar mı? Overclock yapsam daha mı mantıklı olur? Teşekkürler.

KS
KS
SoulLord1967

SoulLord1967

Femtopat
Tonlarca oyun var, hangi oyunları oynamak istiyorsunuz? Sea of Thieves kaldırır, GTA 5'i de orta-yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi binlerce oyun var sizin sisteminizin kaldırdığı oyunları yazsak buradan Intel fabrikasına yol olur.
Assassin's Creed Unity, Forza Horizon 4, Battlefield 1 bunları kaldırsa benim için yeter. :)
Oynamak istediğin oyunu YouTube'a girerek "oyun ismi" GTX 570 8 GB RAM yazarak daha rahat bulabilirsin kanka.
İşlemci pek iyi değil benim, o tür videolarda Intel I7 veya I5 falan kullanıyorlar onun için.

Makaleler
1
Yer
dünyanın karşısındaki ev
@SoulLord1967
Şu videoya bakarak aşağı yukarı nasıl FPS'ler alacağınızı görebilirsiniz. İşlemciniz videodakinden biraz kötü olduğunu için 5-10 FPS aşağısını düşünebilirsiniz belki. Unity'de 30 FPS civarı alabilirsiniz düşük ayarlarda. FH4 ve Battlefield'de de aynı şekilde düşünüyorum.

KS
KS
SoulLord1967

SoulLord1967

Femtopat
@SoulLord1967
Şu videoya bakarak aşağı yukarı nasıl FPS'ler alacağınızı görebilirsiniz. İşlemciniz videodakinden biraz kötü olduğunu için 5-10 FPS aşağısını düşünebilirsiniz belki. Unity'de 30 FPS civarı alabilirsiniz düşük ayarlarda. FH4 ve Battlefield'de de aynı şekilde düşünüyorum.
Teşekkürler
@SoulLord1967
İntel İ5 3. nesil işlemcisi var artık. Fps dengelenir mi? Forza Horizon 4 oynatır mı Gpu? Gtx 570 için biraz şüpheliyim, bütcem olsa gtx960 almak isterdim de yapacak bir şey yok...

Son düzenleme:
Yukarı