GTX 570 hangi oyunları kaldırır?

SoulLord1967

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

Intel i3 3. nesil işlemci.
GTX 570.
8 GB RAM.

Bu sistem ile hangi oyunları oynarım? Sea of Thieves kaldırır mı? GTA 5 high açar mı? Overclock yapsam daha mı mantıklı olur? Teşekkürler.

Merhaba.

Intel i3 3. nesil işlemci.
GTX 570.
8 GB RAM.

Bu sistem ile hangi oyunları oynarım? Sea of Thieves kaldırır mı? GTA 5 high açar mı? Overclock yapsam daha mı mantıklı olur? Teşekkürler.

Tonlarca oyun var, hangi oyunları oynamak istiyorsunuz? Sea of Thieves kaldırır, GTA 5'i de orta-yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi binlerce oyun var sizin sisteminizin kaldırdığı oyunları yazsak buradan Intel fabrikasına yol olur.

Tonlarca oyun var, hangi oyunları oynamak istiyorsunuz? Sea of Thieves kaldırır, GTA 5'i de orta-yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi binlerce oyun var sizin sisteminizin kaldırdığı oyunları yazsak buradan Intel fabrikasına yol olur.
Assassin's Creed Unity, Forza Horizon 4, Battlefield 1 bunları kaldırsa benim için yeter. :)
Oynamak istediğin oyunu YouTube'a girerek "oyun ismi" GTX 570 8 GB RAM yazarak daha rahat bulabilirsin kanka.
İşlemci pek iyi değil benim, o tür videolarda Intel I7 veya I5 falan kullanıyorlar onun için.

@SoulLord1967
Şu videoya bakarak aşağı yukarı nasıl FPS'ler alacağınızı görebilirsiniz. İşlemciniz videodakinden biraz kötü olduğunu için 5-10 FPS aşağısını düşünebilirsiniz belki. Unity'de 30 FPS civarı alabilirsiniz düşük ayarlarda. FH4 ve Battlefield'de de aynı şekilde düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@SoulLord1967
Şu videoya bakarak aşağı yukarı nasıl FPS'ler alacağınızı görebilirsiniz. İşlemciniz videodakinden biraz kötü olduğunu için 5-10 FPS aşağısını düşünebilirsiniz belki. Unity'de 30 FPS civarı alabilirsiniz düşük ayarlarda. FH4 ve Battlefield'de de aynı şekilde düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkürler
@SoulLord1967
İntel İ5 3. nesil işlemcisi var artık. Fps dengelenir mi? Forza Horizon 4 oynatır mı Gpu? Gtx 570 için biraz şüpheliyim, bütcem olsa gtx960 almak isterdim de yapacak bir şey yok...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı