GTX 580 alınır mı?

Evet var, ana bilgisayarımda kullanıyorum.

O zaman ekstra bir bilgisayar kurmayacaksanız yani kendi bilgisayarınıza takmak istiyorsanız yanlış anlamayın ama tabii ki sorunuz bile mantıksız kalıyor. Ryzen 2600, RX570 sistemi şu an evde kardeşim kullanıyor. Bir önceki sistemim de FX6300, GTX 550 Ti'lı bir sistemdi. Elime para geçince GTX550 Ti'ı kutusuna koyup RX570 alıp takmıştım. Sistemde öncekine göre darboğaz olduğunu fark etmiştim ama zaten yeni bir sistem toplayacağım için 3-5 ay idareten kullandım ve Ryzen'li sistemi toplayınca FX6300'ü kenara kaldırdım. Hatta şu an eski sistemimi iş yerimizde kullanıyoruz. RX570'in 4 GB modeli bile elinizdeyse gidip daha az VRAM'li GTX almak zaten mantıksız. Güç olarak da daha aşağıda kaldığı için almamalısınız GTX580'i. RX580 olsaydı yine düşünülebilirdi ama GTX580'e gerek bile yok RX570 varsa.

Gerçekten merak ettiğim şey şu, neden GTX580'i almayı düşündünüz?

O zaman ekstra bir bilgisayar kurmayacaksanız yani kendi bilgisayarınıza takmak istiyorsanız yanlış anlamayın ama tabii ki sorunuz bile mantıksız kalıyor. Ryzen 2600, RX570 sistemi şu an evde kardeşim kullanıyor. Bir önceki sistemim de FX6300, GTX 550 Ti'lı bir sistemdi. Elime para geçince GTX550 Ti'ı kutusuna koyup RX570 alıp takmıştım. Sistemde öncekine göre darboğaz olduğunu fark etmiştim ama zaten yeni bir sistem toplayacağım için 3-5 ay idareten kullandım ve Ryzen'li sistemi toplayınca FX6300'ü kenara kaldırdım. Hatta şu an eski sistemimi iş yerimizde kullanıyoruz. RX570'in 4 GB modeli bile elinizdeyse gidip daha az VRAM'li GTX almak zaten mantıksız. Güç olarak da daha aşağıda kaldığı için almamalısınız GTX580'i. RX580 olsaydı yine düşünülebilirdi ama GTX580'e gerek bile yok RX570 varsa.
Hocam diyorum ki, 2. bir bilgisayarım var FX 6300 işlemcisi olan. Buna GTX 580 alayım mı, performansı nasıl olur? Ana bilgisayarımda RX 570 i3 9100F ikilisi var zaten. Sizin kafanız çok karıştı sanırım.

Hocam diyorum ki, 2. bir bilgisayarım var FX 6300 işlemcisi olan. Buna GTX 580 alayım mı, performansı nasıl olur? Ana bilgisayarımda RX 570 i3-9100F ikilisi var zaten. Sizin kafanız çok karıştı sanırım.

Allah aşkına müneccim miyim ben elinizde kaç tane bilgisayar var bileyim. Siz buraya GTX580 alayım mı diye sorup başka detay vermiyorsunuz. İkinci bilgisayarıma almak istiyorum diye bir şey yazdınız mı?
Ana bilgisayarımda RX570 var diyorsunuz, nereden bileyim ikinci bilgisayara almak istediğinizi. Daha soru sormayı bilmiyorsunuz, iki dakikada çorba ettiniz olayı. Hadi ben ilk okuduğumda anlamadım kartı da (ki sadece ben yanlış anlamamışım) siz daha ne anlatmak istediğinizi soramamışsınız. Alın hocam, ikinci bilgisayarınızda ekran kartı yoksa 1MB ekran kartı olsa da alın. Düz mantık işte daha nesini soruyorsunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı