GTX 650 kaç TL eder?

GTX 650 Ti Boost 2GB kullanıyorum ve eğer işlemci iyi ise iş yapabilecek potansiyeli var. 50-100Tl'lik işlemci var ve oyunlarda CPU %100'leri görüyor ama ekran kartı oyundan oyuna değişir tabi ama %30-90 arasında oynayabiliyor. Ram 800mhz işe yaramaz 4 gb ram var fakat belli başlı oyunlarda bu kötü dediğim bilgisayarım beni şaşırtmıyor değil. Yani demem o ki biraz daha para ekleme imkanınızı olursa 650'den daha üst segmentte bir ekran kartına yönelmenizi tavsiye ederim.

GTX 650 Ti Boost 2 GB kullanıyorum ve eğer işlemci iyi ise iş yapabilecek potansiyeli var. 50-100TL'lik işlemci var ve oyunlarda CPU %100'leri görüyor ama ekran kartı oyundan oyuna değişir tabii ama %30-90 arasında oynayabiliyor. RAM 800MHz işe yaramaz 4 GB RAM var fakat belli başlı oyunlarda bu kötü dediğim bilgisayarım beni şaşırtmıyor değil. Yani demem o ki biraz daha para ekleme imkanınızı olursa 650'den daha üst segmentte bir ekran kartına yönelmenizi tavsiye ederim.

2013 yılında topladığım kasada ASUS 650 Ti Boost vardı gerçekten güzel ve sağlam bir kart 2019'a kadar idare etti beni GTA 5'den R6 Siege'e kadar her şeyi oynuyordum.

Geri
Yukarı