GTX 650 Ti sisteme araba oyunu önerisi

YağızFırat_

Centipat
Öncelikle selamlar bilgisayarımda 4 GB RAM var GTX 650 Ti ekran kartı AMD six Core 6300 3.50 GHz 6 çekirdek işlemci Windows 10 Pro var oynayabileceğim trafikli, makas atılabilecek oyunlar var mıdır? (ccd oynuyorum ETS 2 oynuyorum Assetto Corsa oynuyorum.)

Teşekkürler fakat LFS denedim beğenmedim gerek fizikleri gerek grafikleri gerek kontrol seçenekleri Assetto Corsa varken açıpda oynayacağımı sanmıyorum.

Hocam shader indirebilirsiniz ve fizikleri Assetto Corsa kadar iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle selamlar bilgisayarımda 4 GB RAM var GTX 650 Ti ekran kartı AMD six Core 6300 3.50 GHz 6 çekirdek işlemci Windows 10 Pro var oynayabileceğim trafikli, makas atılabilecek oyunlar var mıdır? (ccd oynuyorum ETS 2 oynuyorum Assetto Corsa oynuyorum.)

Dirt serisine bakabilirsin, indirimlerde Dirt serisinin fiyatları çok uygun oluyor. Grid, NFS Carbon, Most Wanted, NFS Shift, NFS Shift 2 tavsiye ederim.

Hocam shader indirebilirsiniz ve fizikleri Assetto Corsa kadar iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1610909045575.png

Teşekkürler fakat Assetto Corsa'da bu görüntüyle oynayabilme imkanım varken lfs geçmeyi tercih etmem.

Şansını Forza Horizon 4'de deniyebilirsin ama sistemin yetmiyebilir. NFS Payback, heat, Most Wanted, burnout paradise, driver: San francisco, trackmania forever ve The Crew 1,2.

Forza Horizon 4'ü açabileceğimi sanmıyorum diğer oyunlara bakacağım teşekkürler.

Dirt serisine bakabilirsin, indirimlerde Dirt serisinin fiyatları çok uygun oluyor. Grid, NFS Carbon, Most Wanted, NFS Shift, NFS Shift 2 tavsiye ederim.

Dirt serisine baktım fakat pek ralli sevmiyorum diğer oyunlara bakacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı