GTX 660 Ti mi? Sapphire HD 7870XT mi ?

Ram0s

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Arkadaşlar bu iki kart arasında kaldım. Çok fazlada bilgim yok ekran kartları konusunda hangisini almalıyım ve neden onu almalıyım bilgi verirseniz sevinirim..

Bit veriyolu genişliği ile alakalı. Sadece işlemciye tek seferde daha fazla veri yollar işlemesi için. Eğer sağlam işlemci varsa 768Bit'in altından kalkar. 660Ti der tek geçerim. PhysX , 6 Ekran Desteği.. Daha ne olsun ? ATI daha 7970'e 6 ekran vermiyor 7870XT'yemi verecek ?

Arkadaşlar bende bu iki kart arasında kaldım. Bugun Vatan Bilgisayara gittim ve ordaki adamada sordum. Sapphire 7870 XT ile Asus GTX 660 Ti arasında kaldım sizce hangisini alıyım dedim ve adamın bana verdiği cevap GTX 660 Tİ öneririm daha iyi bir karttır dedi. Ancak uzun süreli düşünüyor isen Sapphire 7870 XT almanı tavsiye ederim dedi. Su an için her 10 oyundan 6 veya 7 tanesi Nvdia destekli ancak ileride ne olacağı belirsiz dediğim gibi ileri düşünüyorsan 7870 XT almanı tavsiye ediyorum. Bu konuşmanın üstüne dahada aklım karıştı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı