GTX 680 Apex Legends düşük FPS

Hocam diğer sistem bileşenleriniz nedir bu arada GTX 680 o kadar güçlümüymüş ya.
Peki size şunu sorayım, sizce benim imzamdaki sistemim high end sistemler ile kıyaslayınca nasıl kalıyor?

Eki Görüntüle 912808
Eki Görüntüle 912810

@mercurial Sizin sorununuz oyunun ya da ekran kartı sürücünüzün optimizasyonundan kaynaklı olabilir.
Hocam bir şey sormak istiyorum 400 fps oynamak nasıl bi duygu ?

Peki size şunu sorayım, sizce benim imzamdaki sistemim high end sistemler ile kıyaslayınca nasıl kalıyor?

Eki Görüntüle 912808
Eki Görüntüle 912810

@mercurial Sizin sorununuz oyunun ya da ekran kartı sürücünüzün optimizasyonundan kaynaklı olabilir.
1660 Super OC + Ryzen 3 3100 + Çift kanal 3000 MHz 16 GB RAM ile bu kadar FPS aldım, sizin ayarlarınız ile aynı ayarlarda. Acaba ben mi düşük FPS alıyorum?
Bu arada, umarım imzayı referans göstermekten uyarı almamışsınızdır.
1615226652437.png

1660 Super OC + Ryzen 3 3100 + Çift kanal 3000 MHz 16 GB RAM ile bu kadar FPS aldım, sizin ayarlarınız ile aynı ayarlarda. Acaba ben mi düşük FPS alıyorum?
Bu arada, umarım imzayı referans göstermekten uyarı almamışsınızdır.
Eki Görüntüle 912822

Henüz uyarı almadım, o kural yardım konularında geçerli diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin lütfen. Ryzen 3100 ve 3000 MHz RAM için değerleriniz bana gayet güzel geldi.
Hocam diğer sistem bileşenleriniz nedir bu arada GTX 680 o kadar güçlümüymüş ya.

Hocam bir şey sormak istiyorum 400 fps oynamak nasıl bi duygu ?

Güzel bir duygu yağ gibi akıyor oyun. Yani ben bu FPS'in hakkını verecek kadar iyi oynayamıyorum orası ayrı mesele, son sezonu Diamond bitirdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam 120'yi zorluyor 150 biraz zor gibi ama ben eski nesil kartların bu kadar performanslı olduğunu bilmiyordum.Ayrıca 680 gerçektende veriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı