GTX 690 ekran kartı kullanılmalı mı satılmalı mı?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Evet beyler. Elimde GTX 960 bir kart var. Ama benim dayım Almanya'dan bir mağazadan çekilişle GTX 690 kazanmış. Kart hiç bir yerde yok neredeyse onu nasıl kazandıysa artık. :D Her neyse dayım herhalde şaka amaçlı dedi 42 TL verirsem bu kartı bana verecekmiş. Sizce bu kartı takmalı mıyım? Yoksa dayımdan alıp satmalı mıyım? Bu arada benim için performans güncel olup olmadığından daha önemli.

Evet beyler. Elimde GTX 960 bir kart var. Ama benim dayım Almanya'dan bir mağazadan çekilişle GTX 690 kazanmış. Kart hiç bir yerde yok neredeyse onu nasıl kazandıysa artık. :D Her neyse dayım herhalde şaka amaçlı dedi 42 TL verirsem bu kartı bana verecekmiş. Sizce bu kartı takmalı mıyım? Yoksa dayımdan alıp satmalı mıyım? Bu arada benim için performans güncel olup olmadığından daha önemli.
GTX 980 kadar iyi performansa sahip, kesinlikle almalısın, GTX 960'ı sat onun yerine.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı