GTX 690 nasıldır?

Taha34

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Yurtdışından gelen bir arkadaşım 300 dolara kendi kullandığı ekran kartını bana verebileceğini söyledi.
  • i5 4440
  • Gigabyte hm81 plus (yanlış hatırlamıyorsam)
  • 4 gb hi-level 1333 mHz
  • 500 gb Wd harddisk

İleride Ssd almayı da düşünüyorum.

Çok güçlü bir ekran kartı yalnız güncel değil. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim arkadaşlar :) alıyorum yanına birde oculus rift dk2 (adını yanlış yazmış olabilirim) almayı düşünüyorum acaba onun yerine ssd ve ram takviyesi mi yapayım yada anakartı
(yine yurtdışından 2. El gelecek) değiştirerek, bir 4 gb tam daha ekleyip çift 690 mı yapayım ? Bu arada ekranı kullanmayip evde ki samsung 400 hz televizyonu kullanmam fps ve yarış oyunlarında tepki süresi bakımından fark yaratır mı?

Dünyanın en hızlı kartları arasında. 300 dolar ise alınabilir. Ama ısınma ve fazla güç tüketimi mutlaka olacaktır sonuçta güncel ve mimarisi yeni olan bir kart değil. Test edip sonuçlar iyi ise alabilirsiniz. Güç kaynağınızın da 500W üzeri olmasını tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı