GTX 750 Ti 2 GB vs RX550 4 GB

osman7161trabzon

Centipat
GTX750 Ti 2 GB 128 Bit ekran kartı mı alayım yoksa ASUS RX550 4 GB 128 Bit mi alayım? Hangisi daha iyi? Neden olduğunu yazarsanız sevinirim. Oynadığım oyun sadece Zula ve Metin2.

Hocam bütçeniz yetiyorsa GTX 750 TS alın. Daha iyi bir kart. Buradan farklarına bakabilirsin.

Hocam GTX 750 Ti daha iyi.

Konuyu açan arkadaşın oynadığı oyunlara göre ve hem daha yeni bir kart olduğu için hem de VRAM olarak daha fazla olduğu için söylemek istedim.
Oynanılan oyunlarda RX 550'de iş görecektir.

Konuyu açan arkadaşın oynadığı oyunlara göre ve hem daha yeni bir kart olduğu için hem de VRAM olarak daha fazla olduğu için söylemek istedim.
Oynanılan oyunlarda RX 550'de iş görecektir.
Belki başka oyun da oynar diye dedim. Sadece 2 oyun oynayacak değil ya.

İkisininde performansı neredeyse aynı bazılarında RX550 daha fazla FPS veriyor bazılarında GTX750 Ti ama aralarında Max 2 3 FPS oynuyor hangisi ucuzsa onu al.

Belki başka oyun da oynar diye dedim. Sadece 2 oyun oynayacak değil ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX550'yi hafife alma :D

Bizzat 2'sini de aynı PC de kullanmıs olarak sırayla tabii 750 Ti daha agır basıyor.

Bende kullandım RX550 daha güncel ve NVIDIA'nın GTX 750 Ti'ye verdiği desteğe göre AMD'nin RX550'ye verdiği destek çok daha iyi sonuçta daha güncel bir kart ve AMD'nin sürücülere verdiği Update sayesinde performansıda artıyor burada kilit soru şu siz hangi modelini kullandınız RX550'nin? :D her modeli, aynı FPS vermiyor.

Bundan daha performanslı modellerde var aynı zamanda galiba şu videodaki kart ile aynı performansı vermesi gerekiyor ya da sizin işlemci veya kartta bir olay var :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı zamanda bu konuyu incelemenizde fayda var. Rehber: Hangi RX 550 modeli alınmalı?

Geri
Yukarı