GTX 750 Ti Crysis 3'te kasar mı?

blackblue

Kilopat
Sistemi aldınız mı? Yoksa alacak mısınız?
Oyunun ekran kartıyla olan testlerine bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemi tamamen almadım ekran kartını alacağım sadece, eğer alırsam boşa almayım diye soruyorum biliyorum ekran kartı güzel ama sistemle uyumlu olup kasma yapar mı diye soruyorum yani bu sistemle crysis 3 kasar mı?
Tamamen değerlendirirsen sevinirim sadece ekran kartını değil :)

burak kızılyaprak, hayır darboğaz olmadığı sürece bir sorun olmayacaktır ki darboğaz da oluşmayacaktır. Hemen hemen videodaki gibi bir performans elde edebilirsiniz. Çözünürlüğünüz daha düşükse daha yüksek bir performans elde edersiniz. Ancak çok da düşürmeyin, darboğaz oluşabilir.

Boşa para vermiş olmazsınız. Ayrıca bkz.:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

burak kızılyaprak, CoD için ramfix çıktı 4gb ram ile de açabilirsiniz oyunu. Ekran kartı testlerine bakın. Fps değerleri hemen hemen aynı olacaktır. Çözünürlüğünüz de düşükse daha çok fps alırsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı