Çözüldü GTX 750 Ti Düşük GPU kullanımı ve Düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enesgirgin5151

Hectopat
GPU kullanımım %30 seviyelerinde ve 50 derece sıcaklıkta. İşlemcide aynı şekilde ancak benim FPS almam gerektiğinin aşırı derece altı bir seviyede ve oyun oynanmıyor. Oynadığım oyun DotA 2 ve orta grafik ayarları. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden kurdum aynı, sonra yine güncelledim değişen bir şey olmadı. Ana ekranda %99 kullanıyor olması gerektiği gibi ancak oyuna girince yerin dibine giriyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

dwadwa.PNG

GPU kullanımım %30 seviyelerinde ve 50 derece sıcaklıkta. İşlemcide aynı şekilde ancak benim FPS almam gerektiğinin aşırı derece altı bir seviyede ve oyun oynanmıyor. Oynadığım oyun DotA 2 ve orta grafik ayarları. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden kurdum aynı, sonra yine güncelledim değişen bir şey olmadı. Ana ekranda %99 kullanıyor olması gerektiği gibi ancak oyuna girince yerin dibine giriyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 976414
Hocam bunun anlami grafikleri kokle.
Eger koklemezsen ekran kartin yerinden oynamaya tenezzul etmez.

Valla olmadı hocam. Ben eski laptopumda bile 60 alıyordum bu nasıl bir sorun böyle. Sanırım forumda bilgisi olan başka arkadaş yok.
Hocam konunuz bir sebepten altta kalmis olan,o.
Bilgisi yeten var ama telefon gerizekali o yuzden etiketleyemiyorum. Bora Dere hocami etiketler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı