GTX 750 Ti GTA 5 anlık takılma

SlayerHQ

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim:
i3-2100.
GTX-750 Ti.
1TB SSD.
4x4=8 GB 1333 MHz RAM.

14 saat önce High ayarlarda oynadığım oyun yeniden başlattiğimda öldü oyunu başlattığımda adam boşlukta duruyor ve sonra yükleniyor ve birden 1 saniyede 1 takılıyor.

Edit: Güç ve Windows performans ayarlarını denedim format attım RAM'ler testten geçti O.C yapmadım.

Darboğaz demeyin oyun kendi kendine oldu 14 saat önce düzgündü 1.

Sistem sıcaklık değerleri 60 dereceyi hiçbir donanım geçmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun korsan mı?
4x4=8?

Hayır korsan değil benim bilgisayarımda orginal olmayan şey yok.
Oyun içi değerlere bakın MSI Afterburner ile.

55 derece hep hiç aşırı bir şey yok.
Hayır lütfen işi bilen bundan anlayan biri gelebilir mi acil lütfen bu sorun 700-800 kişide olmuş ama hiçkimse cevap almamış tam olarak.

Hayır, korsan değil. Benim bilgisayarımda orijinal olmayan şey yok.

55 derece hep, hiç aşırı bir şey yok.
Hayır, lütfen işi bilen, bundan anlayan biri gelebilir mi? Bu sorun 700-800 kişide olmuş ama hiç kimse cevap almamış tam olarak.
Ben sana değerleri soruyorum, sen bana sıcaklık diyorsun. Bence sen işi bilmiyorsun.

Format.

Oyunu en düşük ayarlara alıp deneyin. Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın. Arka planda çalışan uygulama var ise kapatın.

Formatladım kardeşim kökten kurdum Windows'u darboğaz yok ayarları en ene en duşuğe aldım olmadı donuyor FPS 80 ama donuyor.
Canlı derslerde öğrendiğim kadarıyla öyle değil miydi? 😂 4x4=8.

Ne dalga geçiyorsun 2 adet RAM var demeye çalışıyorum.

MSI Afterburner kullanarak oyun içi "kullanım" değerlerine bakın. Sıcaklık değerleri değil. Eğer işlemci ekran kartından fazla kullanılıyor ise darboğaz vardır. SSD üzerine bad sector testi yapın. Belki onda sorun vardır.

MSI Afterburner kullanarak oyun içi "kullanım" değerlerine bakın. Sıcaklık değerleri değil. Eğer işlemci ekran kartından fazla kullanılıyor ise darboğaz vardır. SSD üzerine bad sector testi yapın. Belki onda sorun vardır.

Dostum, bad sector da yaptım. Darboğaz yok, anlamıyor musunuz? Yok. Onları geçin, daha ciddi.

Arkadaş darboğazı inkar ediyor. Uğraşmaya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı