GTX 750 Ti Gta V Kaldırır mı?

th3game

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar nasıl bir performans alırım?
i3 3220
8 gb ram 1600 mhz
Gtx 750 ti

1920x1080 ayarlarda high oynuyabilir miyim?

@MF bakar mısınız?

İşlemciniz sorun yapmazsa ( ki tahminim yapmaz ), 1920x1080 çözünürlükte highta oynatır.

Bu arada bilgisayarımın özellikleri bu değil. Kasam hazır geldi biryerden sadece gtx 750 ve ram ekleyeceğim kasa hazır kasa casper nfh tipi girebilirmi gtx 750 ?

Son düzenleme:
GTX 750 küçük bir kart. MSI olan modelini kullanıyorum. Sığar diye düşünüyorum. Oyunu açma konusunda da, Full HD çözünürlükte High oynayabileceğinizi düşünüyorum.

ASUS GTX750-PHOC-2GD5 GDDR5 2GB 128Bit NVIDIA Ekran Kartı Mesela bu kart. Fazlasıyla küçük. Kasanızın boyunu da ölçebilirsiniz. Bunun yanında GTX 750 Ti alabiliyorsanız alın.

Nasıl yani? 2 tane ekran kartı almamımı öneriyorsunuz? Alacağım ekran kartı Gtx 750 Ti zaten sadece kasama sığarmı diye merak ediyorum :)

Kasa:

@Recep Baltaş lütfen bakarmısınız :)

Dosya Ekleri

• gg.jpg
    gg.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 214
Sığar ve GTA V 1080P çözünürlükte Medium ayarlarda rahatça oynarsınız. 30FPS ve üstü akıcı bir şekilde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı