GTX 750 Ti İçin İşlemci Önerisi

FEDERALL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar sistemimi upgrade etmek istiyorum. Fakat işlemcim oldukça kötü. Elimde olan işlemci:
Intel Coleron G1610 'dur. Sizden ricam bütçem kısıtlı olduğundan maximum 200 TL'yi geçmeyecek mimimum fiyatlı 1155 Pinli işlemci önerir misiniz? Not: İşlemci 2.el olabilir hiç sakıncası yoktur!

Sıfır işlemci bulamazsın zaten ikinci nesilde o yüzden mecburen ikinci eldeyiz. Alabilirsen i5 2400 veya direk alayım dersen bir üst modeli olan bu işlemciyi bütçeyi biraz arttırarak alabilirsin. Sahibinden'de gezinmeye devam et ama i5'lerden şaşma çünkü hem fiyatlar tam senin bütçende hem de daha aşağısına para vermeye değmez. Genelde 170-300 arası olurlar.

Merhaba dostlar sistemimi upgrade etmek istiyorum. Fakat işlemcim oldukça kötü. Elimde olan işlemci:
Intel Coleron G1610 'dur. Sizden ricam bütçem kısıtlı olduğundan maximum 200 TL'yi geçmeyecek mimimum fiyatlı 1155 Pinli işlemci önerir misiniz? Not: İşlemci 2.el olabilir hiç sakıncası yoktur!
i5 2500

G4560 ikinci nesil mi?
Yanlış yazdım .
G4560 ikinci nesil mi?
Düzelttim zaten
i5 2500

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı