GTX 750 Tİ ile GTA V'de kaç FPS alırım ?

Ensar Batuhan

Kilopat
Daha fazla  
İşlemci: i3 530
Anakart: p55-us3l
Ram:6 GB
Ekran Kartı: Asus Strix GTX 750 Tİ

Bu sistem ile GTA V'de kaç FPS alırım ? Ve diğer oyunlarda. (Far Cry 4, The Witcher 3... )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videolar için teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Benim monitörüm VGA çıkışlı. Ekran kartında ise öyle bir giriş yok. Dönüştürücü kullanmak zorundayım. Çok dalgalanma yapar mı ? Kaliteli bir dönüştürücü biliyorsanız önerebilir misiniz ?

Videolar için teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Benim monitörüm VGA çıkışlı. Ekran kartında ise öyle bir giriş yok. Dönüştürücü kullanmak zorundayım. Çok dalgalanma yapar mı ? Kaliteli bir dönüştürücü biliyorsanız önerebilir misiniz ?
Bütün dönüştürücüler aynıdır diyebilirim, maalesef bu genel bir sorun. Dalgalanma o kadar çok olur diye düşünmüyorum. 0 dalgalanma istiyorsanız, VGA-HDMI conventer bakacaksınız oda 80 lira civarı bir şey.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı