GTX 750 TI sistem toplama

emirhanhcl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Belirli bütçem var bu bütçe içinde oyun oynayabileceğim bir kasa toplamak istiyorum lakin pek bilgim yok beni de aydınlatırsanız sevinirim. Ben topladım lakin bunlar birbirine uyumlu mu değil mi bilmiyorum. Önerilerinizi (şunun yerine bu daha performanslı olur) diye düşünebileceğiniz bir sistem. Zaman geçtikçe bu sistemi geliştirmek istiyorum bu yüzden geliştirmeye açık olursa iyi olur. İşlemcimi INTEL istiyorum AMD çok övülmüyor bu yüzden anlamadıgım içinde kafamın ağrımasını istemiyorum.

Ekran Kartı
İşlemci
Anakart
Ram
HDD
Kasa

Bütçe : 1700 aşmazsa sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem daha performanslı olucaktır.

Dosya Ekleri

• bu.png
    bu.png
    30 KB · Görüntüleme: 133
Bu sistem daha performanslı olucaktır.

Ekran kartı Geforce istiyorum.Yani pek anlamıyorumda kafam hep oraya gittiği için hep onun olmasını istiyorum.İntel işlemci ve nvidia ekran kartı öneriniz varmı acaba.Benim dediğim ekran kartının test videoları oldukça yeterli geldi bana bu yüzden onu seçtim.

Bu sizin işinizi görür. İsterseniz ekran kartını r7 370 2gb yapabilirsiniz. Az bir bi farkla daha iyi performans verir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-07-10-16-15-50.png
    Screenshot_2016-07-10-16-15-50.png
    138,4 KB · Görüntüleme: 150
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı