GTX 750 Ti sistemde League of Legends'da FPS düşüyor

496.76 kurulu. Sıcaklıklar çok düşük. Virüse karşı çok dikkatliyim, yani yok diyebilirim.
Nvidia sitesinde ekran kartı driver'ını arattığımda bu çıkıyor. Doğru kurduğunuza emin misiniz?
İşletim sisteminizi windows 10 64 bit olarak seçtim.
Versiyon: 472.12 - WHQL
Tip: Grafik Sürücüsü
Sürüm Tarihi: Mon Sep 20, 2021
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit, Windows 11
Dil: Turkish
Dosya Boyutu: 701.42 MB

Nvidia sitesinde ekran kartı driver'ını arattığımda bu çıkıyor. Doğru kurduğunuza emin misiniz?
İşletim sisteminizi windows 10 64 bit olarak seçtim.
Versiyon: 472.12 - WHQL
Tip: Grafik Sürücüsü
Sürüm Tarihi: Mon Sep 20, 2021
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit, Windows 11
Dil: Turkish
Dosya Boyutu: 701.42 MB
Orada hata var. Windows 11 kullanıyorum.

Bilemiyorum. Sisteminiz eskiyse gereksiz dosyaları CCLEANER programı kullanarak temizleyebilirsiniz. Başka bir şey gelmiyor aklıma.
O programı tavsiye etmiyoruz. Faydasından çok zararı var. Temp-%temp%-prefetch dosyalarını ve diski temizle kısmındaki çöpleri silmek yeterli olur.
R3 1200 AF ve 750 Ti ikilisini kullanıyorum. Yapılması gereken bir ayar mı var acaba?
Bazen oyun dosyalarında birikme olabiliyor gelen güncellemelerden dolayı. Tavsiyem oyunu tüm dosyaları ile beraber silip temiz bir kurulum yapmanız olur. Başka bir oyunda da olağandan daha düşük bir FPS problemi yaşıyor musunuz?

Ayarları yükseğe almayı deneyin Windows 10 geçmeyi deneyin.
En yüksekete zaten, ekran kartı ve işlemci uyuyor. FPS limiti kaldırınca bile yük olmuyor. V-sysnc açınca da düşme oluyor. Sanırım Windows 11 kaynaklı. Windows 10'a dönmeyi düşünmüyorum. Fazla etkilemiyor oynanışı, güncellemeler ile hallolur diye umuyorum.

Geri
Yukarı