GTX 750 Ti sistemi satmalı mıyım?

Fırat özen

Hectopat
Bilgisayarım artık çok yaslandı. 23 yasına geldim ve zevk alamıyorum. Sizce satmalı mıyım yoksa durmalı mı? Satsam ne kadar eder? Ekran kartı hariç 10 yıldır kullanıyorum cok eglenceli zamanlarım gecti.
Sistem özelliklerim.
Windows 7 64 Bit.
NVIDIA GTX 750 Ti 2 GB.
8 GB RAM.
Core 2 Quad 8300 2.50 GHz.
150 GB HDD 120 GB SSD.

Bilgisayarım artık çok yaslandı. 23 yasına geldim ve zevk alamıyorum. Sizce satmalı mıyım yoksa durmalı mı? Satsam ne kadar eder? Ekran kartı hariç 10 yıldır kullanıyorum cok eglenceli zamanlarım gecti.
Sistem özelliklerim.
Windows 7 64 Bit.
NVIDIA GTX 750 Ti 2 GB.
8 GB RAM.
150 GB HDD 120 GB SSD.

Hocam satabilirsiniz. Uygun bir fiyat koyarsanız bayağı alıcı bulabilirsiniz.

Sistem performansı eskidiği için kötü mü testlere göre?

Testlerle ne alakası var anlamadım. Zaten oyun oynanan bir sistem diye tahmin ediyorum ve sistemin artık günlük performansı ortadayken test sonuçları neye yarar?
Sistem özelliklerim.
Windows 7 64 Bit.
NVIDIA GTX 750 Ti 2 GB.
8 GB RAM.
150 GB HDD 120 GB SSD.

Eğer yeni sistem almak için satıyorsanız iyi bir bütçeniz olmalı çünkü elinizdeki sistem sizin de dediğiniz gibi eski ve artık pek güçlü değil. İlla ki yeni sistem alırsanız satmanız mantıklı olur daha da eskimeden ama sizin kararınız tabii. Sıkıldığınız için tamamen bilgisayardan soğuduysanız ve artık oynamak istemiyorsanız satın, ama yine günlük işler için kullanmanız gerekiyorsa bu paralara belki aynı performansta bir sistem toplamanız zor olur bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı