GTX 750 Ti ve MSI 970A Gaming Tabanlı Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alper Kaçmazer

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Konu başlığımda bir yanlışlık varsa affola. Ben bu forumda yeniyim. Technopat'ı yaklaşık 2 sene kadar takip ediyorum fakat foruma üye olmak hiç aklıma gelmemişti. Artık üye oldum ve lafı fazla uzatmayacağım, yeri burası değil çünkü her neyse konumuza dönelim arkadaşlar.

Ben sıfırdan yeni bir sistem toplamak istiyorum. Belki yaza doğru, belki yazdan sonra. Kendim lise 3 bilgisayar bölümü okuyorum. Bu konulara da yatkınım fakat yine de sizlere sormadan toplamak içime sinmedi. Evet aşağıda kendi kafamda oluşturduğum sistemim var. Yorumlarınızı bekliyorum.

Kasa:www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Rc-K350 600W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Ana kart:www.vatanbilgisayar.com: MSI 970A GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar
Ekran kartı:www.vatanbilgisayar.com: Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Bellek(İKİ ADET):www.vatanbilgisayar.com: Gskill 4Gb Ripjaws Ddr3 1600Mhz Cl9 1.5V Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar

İşlemci: Aklımda AMD var tabi ki fakat hangi modelini alacağıma karar veremedim ve işlemciye ayrı bir fan alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi alacağınız zaman konu açın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı