GTX 750 Ti ve Q8400 oyunlar kasıyor

Hocam sizin önerdiğiniz işlemci 500-600 civarı dediğim işlemci 200 TL civarı. Ben de Xeon'la çözüleceğine inansam alırım ama boş yere 200 TL verecekmişim gibi düşünüyorum.

Dediğiniz işlemciyi alın o zaman siz bilirsiniz size engel olan yok ama pininede bakınız anakarta uymazsa boşa almış olursunuz haberiniz ola.

hocam sizin önerdiğiniz işlemci 500-600 civarı dediğim işlemci 200 tl civarı.ben de xeonla çözüleceğine inansam alırım ama boş yere 200 tl verecekmişim gibi düşünüyorum

Vereceğiniz paraya degecegine emin olabilirsiniz. En ucuz yollu cozum bu. Bu videoda 750 Ti'den kat kat guclu bir ekran kartıyla test yapılmış, ona ragmen kullanımlar 50-60 civarında seyrediyor. 750 Ti'yi cok rahat besleyecektir bu islemci.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vereceğiniz paraya degecegine emin olabilirsiniz. En ucuz yollu cozum bu. Bu videoda 750 Ti'den kat kat guclu bir ekran kartıyla test yapılmış, ona ragmen kullanımlar 50-60 civarında seyrediyor. 750 Ti'yi cok rahat besleyecektir bu işlemci.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yolladığıniz işlemci anakart pinine uyumlu değil.

Hocam peki overclock yapmam şart mı bu işlemciyle? Şartsa anakartım sorun çıkartır mı sizce

Sart degil hocam ama yaparsaniz daha iyi olur. Mevcut anakartinizla saglam bir sogutucu alip O.C yapabilirsiniz.

hocam burada bir test var ve sonuçlar gta 5e göre bir tık değişik gibi sebebi nedir bunun

hocam burada bir test var ve sonuçlar gta 5e göre bir tık değişik gibi sebebi nedir bunun

Attığınız videoda sadece CS:GO testi var.

Geri
Yukarı