GTX 750 Ti ve Q8400 oyunlar kasıyor

xeon işlemciler bu işlemciden daha güçlü dediğiniz gibi ama testler neden farklı çıkıyor onu merak etmiştim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

xeon işlemciler bu işlemciden daha güçlü dediğiniz gibi ama testler neden farklı çıkıyor onu merak etmiştim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kimisi stok hizlarda kullaniyordur kimisi O.C yapilmis halde. Sistemlerde ve oyun ayarlarında da ufak tefek değişiklikler olabilir.

Anakartta dahil 1000tlye bulamadım ben hangi site acaba direkt sıfırını almak daha iyi olur :D

Suan 1080 TL tutuyor ama islemci pahalilanmis hafif, daha 1 hafta once indirimde 550 TL`ye satildi. Gaming Gecesi indirimlerini kovalayin, tekrardan fiyati dusebilir.

Elimde Gigabyte EP45 UD3lr DDR2 anakart ve 8 GB DDR2(4 tane 2 GB) RAM'lerim var. Güç kaynağım 500W Bronze sertifikalı. CS, Valorant, LoL gibi düşük sistem isteyen oyunları kasmadan oynayamıyorum. İşlemci 80 derecelere çıkabiliyor. İşletim sistemim ise Win 10.diğer konularda kimi darboğaz diyor kimi demiyor emin olamadım. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Q8400 darboğaz yapıyor. Ya güzel bir soğutucuyla overclock yap, ya da ekran kartı kullanımını sınırlandırarak işlemcinin baş edebileceği bir hale getir. Q8400'ü 750 Tİ'a yetiştirmek için ben ikisini de yaparım.

sınırlandırmayı nasıl yapabilirim acaba
Örneğin V-sync açarak oyun oynayabilirsin. Bunun yanında ekran kartının frekansını düşürmeye çalışabilirsin programlar ve bios ile. Ama işlemciye mutlaka ciddi bir overclock yap, hayata dönsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı