GTX 750'li Sistem GTA 5'i Akıcı Biçimde Oynatır mı?

Barış Y.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Sistem;

AMD Athlon x2 220 2.80 GHz

NVIDIA Gtx 750 2 gb 128 bit

4 GB 1333 MHz RAM

Win 7 Professional x64

Bu sistemde GTA 5'i high-normalde akıcı bir şekilde oynar mıyım arkadaşlar? İşlemci sıkıntı çıkarır mı?

Bence ramı 8gb yapmalısın. Ama normalda oynarsın sanırım. ben
  • İntel Dual core Cpu e6500
  • 4GBRAM
  • AMD 6570 2GB GDDR3
  • Bu sistemle oynuyorum sıkıntı yok normalde arada takılma oluyor o kadar. Fakat işlemci darbogaz yapabilir.

Normal-highda kasmadan oynasam yeter zaten. Very high-ultra hastası biri değilim. RAM'i yükseltmeyi düşünmüyorum. İlerde belki yükseltebilirim.

Ekran kartına ait Technopat'ın videoları var zaten ekran kartın güzel ve gta 5 i yaklaşık olarak very high da değişik olarak 40-60 fps de oynatıyor hatta bende almayı düşünüyorum ancak ben kendi düşüncemi söylüyorumki bu sistem bu ekran kartına biraz düşük kalıyo sanki ve gta 5 i normalden çok düşük ayarda açman gerekebilir.

Oyunu high-very high'da akıcı bi'şekilde oynuyorum ama sadece araba sürerken kasıyor ve oyundan atıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı