GTX 750Ti ömrü ne kadardır?

Nyelonn

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Ben GTX750TI ekran kartı alacaktım. Bunun günümüzdeki ve ilerideki oyunları çalıştırabilecek mi ve hangi düzeyde çalışabiliceğini sormak istedim. Recep abimizin de testini gördüm. Beğendim ama yine de sormak isterim ve acaba ekran kartım PC ile uyumlu mu? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • İşlemci Intel İ7-3770 3.40 8CPU
  • Anakart CM6870

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemcinin yanına RX 470 bile gider ama bütçenin düşük olduğunu varsayıyorum.Düşük seviye ekran kartı yerine bütçeyi 150-200 artırıp biraz daha orta üst düzey ekran kartı alınarak daha uzun sürede ve daha yüksek grafikte oyun oynanmalı yoksa her yıl dur şunu alayım dur bu ucuz bunu alayım diye aralarında 3 er 5 er FPS olan ekran kartlarına sürekli para yatırırsınız.

RX 460 468 tl
Sapphire RX 460 Nitro 2GB 128Bit GDDR5

Ömrü bitmiştir. RX 460 varken GTX750Ti almak mantıksızdır.
Doğru bilgi verelim. Bundan da önce arkadaşın istediğini.

750Tİ' nin ömrü bitmemiştir. 300 - 400 TL arası fiyata bulunursa alınabilir. 2 sene boyunca da oynatır. ( LOW - Medium)

Ama tavsiyem RX 460, yada alabilirsen 470. (y)

Doğru bilgi verelim. Bundan da önce arkadaşın istediğini.

750Tİ' nin ömrü bitmemiştir. 300 - 400 TL arası fiyata bulunursa alınabilir. 2 sene boyunca da oynatır. ( LOW - Medium)

Ama tavsiyem RX 460, yada alabilirsen 470. (y)
Doğru bilgi veriyoruz işte, 300TL'ye sıfır GTX 750Ti varsa tabiki de alabilir, ama piyasa belli ikisi aşağı yukarı aynı fiyatta ve RX 460 daha performanslı. Piyasa fiyatı üzerinden konuşuyoruz.

Sadece bir şey demek için de yazmayalım.

Artık geride kalmış bir ekran kartı, o fiyata RX460 hatta biraz daha bütçeni yükseltirsen RX470 bile alabilirsin.

Biraz önce elime geçen kart. Şu anda ki oyunların çoğunu orta-yüksek ayarlarda oynatabiliyor. GTA5 dahil. 450 tl ye bulunuyor. Bütçem az olduğu ve uzun süre değiştirmeyeceğim için aldım. Mutsuz etmez.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı