GTX 760 düşük FPS

Denedim ama G41 anakartlar OC için çok iyi olmadığından dolayı 3.40Ghz üstüne çıkamadım . Ekran kartı kullanımı yükselmiyordu bende sorunun işlemci kaynaklı olduğunu düşünüp anakart ve işlemciyi sattım . Ardından X3440 ve P7H55M LX anakart aldım ve işlemciyi 3.6 GHz çıkardım ve şuan çok rahat 70-80 Fps hatta bazı bölgelerde 90 bile gördüm .
Özellikle CS:GO oyununda X5460 ile 75-120 arası olan FPS , x3440 (3.6 GHz Overclock) ile 120-240 FPS arası FPS aldım ve bu gayet tatmin ediciydi .

Denedim ama G41 anakartlar OC için çok iyi olmadığından dolayı 3.40GHz üstüne çıkamadım. Ekran kartı kullanımı yükselmiyordu bende sorunun işlemci kaynaklı olduğunu düşünüp anakart ve işlemciyi sattım. Ardından X3440 ve p7H55M lx anakart aldım ve işlemciyi 3.6 GHz çıkardım ve şu an çok rahat 70-80 FPS hatta bazı bölgelerde 90 bile gördüm.
Özellikle CS:GO oyununda X5460 ile 75-120 arası olan FPS, X3440 (3.6 GHz overclock) ile 120-240 FPS arası FPS aldım ve bu gayet tatmin ediciydi.

En iyisini yapmışsınız, düşündümde aynı şeyi bende yapabilirim.

Fiyatları çok uçuk, bir H55 anakartı almam biraz zor olucak sanırım.

Son düzenleme:

Fiyatları çok uçuk, bir H55 anakartı almam biraz zor olucak sanırım.
Aslında ilanları takip edip pazarlık yaparsanız uygun fiyata alabilirsiniz ama bulduğunuz anakartların OC desteğine bakmanızı öneririm , çok kötü OC olmayan anakartlarda karşınıza çıkabilir . Önerim H55 için Asus ve Gigabyte başka marka önermiyorum , en sorunsuz kullanabileceğiniz anakart olarak bunlara güvenebilirsiniz . Ama yinede araştırıp kullanıcı yorumlarına dikkat etmenizi öneririm .

Yeni konular

Geri
Yukarı