GTX 760 Ekran kartı bilgisayarımda hata veriyor

wolwos40u

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben şu anda GT640 kullanıyorum birkaç hafta önce GTX760 MSI Gaming Series ekran kartı satın aldım, fakat bilgisayara takınca kırmızı ekran verip dıt dıt dıt diye ses çıkardı. Güç kaynağım 600 WATT, bazı arkadaşlar güç kaynağını 700 WATT yaptır sorun çözülür diyorlar. Ama kesin bir sonuç alabilir miyim bilmiyorum, bu sorunun kaynağı nedir nasıl çözülür? Acil cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

P

pusat57

Ziyaretçi
Ekran kartını arkasında bir ışık yanması lazım. Sarı mı yanıyor yoksa kırmızı mı? GTX 760'a 600 Watt PSU yeter.

SasaniK

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Eğer ekran kartı asus'sa iletişime geç derim. Ancak o bazı arkadaşlar psu konsunda haklı olabilir. Cünkü Gtx 760 kart özelliklerinde en az 600w psu ister yazar.

KS
W

wolwos40u

Hectopat
Arkadaşlar sistemim 16GB Ram I7-4770 ekran kartı MSI GTX 760 çift fanlı gaming series takınca böyle garip bi hata verdi.

M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Güç bağlantılarının hepsini düzgün ve doğru bir şekilde yaptınız mı ?

KS
W

wolwos40u

Hectopat
Evet her şey doğru düz.

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Eğer ekran kartı asus'sa iletişime geç derim. Ancak o bazı arkadaşlar psu konsunda haklı olabilir. Cünkü Gtx 760 kart özelliklerinde en az 600w psu ister yazar.

Adam MSI diyor sen Asus.

Kardeş ekran kartı takılıyken resmini çeker misin?

T

The Witcher

Ziyaretçi
Muhtemelen hazır ASUS PC'sine GTX 760 takmaya çalışıyorsun. Onun içindeki PSU 600 watt yazar ancak 400 watt ancak vardır. PSU değiştirmen sorunu çözebilir. :)

Sakar TV

Hectopat

Yukarı