GTX 760 Kod 43 Hatası

Denizvv555

Femtopat
Daha fazla  
Beyler bu kod 43 hatasından bir türlü kurtulamıyorum. Ekran kartımda bir şey yoktu Radeon kendini bir güncelledi ondan sonra yapıştı kaldı bu kod 43. internette ne dendiyse aynısı uygulamadım sonuç nafile.
Kardeşim bende de yeni başladı. Ben masaüstü PC kullanıyorum ekran kartım GTX 760. Driver kendini güncelledi 2 gün sonra oyun oynarken oyun dondu. PC'yi kapatıp açtım kod 43 hatası vardı ekran kartında. Ne yaptıysam olmadı. Sen düzeltebildin mi? Düzelttiysen söyler misin?

Sürücü uyumsuzluğu olabilir. Eksik olan Windows güncellemesi varsa yapın. Mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp yüklemeyi deneyin.

Kardeşim bende de yeni başladı. Ben masaüstü PC kullanıyorum ekran kartım GTX 760. driver kendini güncelledi 2 gün sonra oyun oynarken oyun dondu. PC'yi kapatıp açtım kod 43 hatası vardı ekran kartında. Ne yaptıysam olmadı. Sen düzeltebildin mi? Düzelttiysen söyler misin?

Yazılımsal bütün çözümler fayda etmedi bende açık olan bir bilgisayarcıya verdim o da çipi değiştireceğini söyledi. Maalesef benim kartta umut kalmadı. Umarım sizinki yazılımsal birşeydir de hemen çözülür. Yazık bu kartlar milli sermaye.

Yazılımsal bütün çözümler fayda etmedi bende açık olan bir bilgisayarcıya verdim o da çipi değiştireceğini söyledi. Maalesef benim kartta umut kalmadı. Umarım sizinki yazılımsal birşeydir de hemen çözülür. Yazık bu kartlar milli sermaye.
Çok kötü olmuş çok üzüldüm tam kapanma döneminde bilgisayarcılar açık mı eğer heps açıksa birini bulur teslim ederim PC yi tüm çözümler çaresiz kaldı mecbur tamirciye vericem ama çok dolandırıcı var PC yi eve getiriyoruz işlemci ram filan içinde yok o yüzden tanıdık olması önemli İnşAllah sizin sorun çözülür ve İnşAllah benim sorun yazılımsaldır.

Çok kötü olmuş çok üzüldüm tam kapanma döneminde bilgisayarcılar açık mı eğer heps açıksa birini bulur teslim ederim PC'yi tüm çözümler çaresiz kaldı mecbur tamirciye vereceğim ama çok dolandırıcı var PC'yi eve getiriyoruz işlemci RAM falan içinde yok o yüzden tanıdık olması önemli inşallah sizin sorun çözülür ve inşallah benim sorun yazılımsaldır.

Benim bir arkadaşım vasıtası ile aradığım bilgisayarcı, teknik servislerin açık olduğunu söyledi ama ben çıkamadım dışarı bilgisayarcı geldi evden aldı. Benim kart yapılırda gelirse şayet bir daha bilgisayarı güncellersem iki olsun. 😁

Kardeşim bende de yeni başladı. Ben masaüstü PC kullanıyorum ekran kartım GTX 760. driver kendini güncelledi 2 gün sonra oyun oynarken oyun dondu. PC'yi kapatıp açtım kod 43 hatası vardı ekran kartında. Ne yaptıysam olmadı. Sen düzeltebildin mi? Düzelttiysen söyler misin?

Bende de ayni oldu oyun oynarken kesti ve kod 43 hatası vermeye başladı. NVIDIA sanirim fisini mi cekti ne olduguna anlam veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı