GTX 760 sistem yükseltme

anectodist

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemimde upgrade yapmak istiyorum hangi parçaları değiştirmeliyim sizce ?

Anakart; Asus H-81 PLUS İntel Soket 1150 ddr3 1600mhz
Ram; Corsair vengeance ddr3 1600 mhz 16gb çift modül
Kasa; Zalman z9 Plus
Güç Kaynağı; Zalman ZM500-LX 500W
Ekran Kartı; Msi GTX760 Twin FrozrGaming 2GB 256 bit
İşlemci; İntel İ5 4460 3.2Ghz 6mb önbellek 22nm
Ssd; Kingston 240gb v300 450mb yazma 450mb okuma
Harddisk; Wd 3.5' 2TB Cavier Green (7200rpm bilerek aldım ancak 5400rpm olduğunu yazanlar var emin değilim)
Monitör; Asus 21.5' VX229H Full Hd İps 5ms
Klavye; Logitech G710+
Mouse; Asus strix claw
Kulaklık; Asus strix 2.0

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha bekleyin. Pascal ve Polaris gelecek. O zaman karar veririz neyi yükselteceğinize. Şu an için GTX 760 işinizi görecektir.

Corsair Graphite 780t ile birlikte Asus rog front base kullanmak istiyorum, aynı zamanda ddr4'e geçmek istiyorum. Anakart tavsiyeniz ne olur ve güç kaynağı geleceğide düşünerek yeterli olur mu, ekran kartı için pascal serisini beklemeyi düşünüyorum bende.

500 watt PSU güçlü ekran kartları için sorun olabilir. Özellikle AMD tarafında. O.C yapmayı düşünüyorsanız Gigabyte Z170X Gaming 3, düşünmüyorsanız B150 Bazooka öneririm.

Bütçeniz nedir yükseltme için?? Ayrıca evet yazı beklemek çok daha mantıklı bir iş olur . Gddr5x , Hbm gelecek ve ayrıca mimariler 14nm olacak.

3000-3500 gibi bir bütçeye çıkabilirim şu an diğer önerileriniz için de diğer ayları bekleyip yükseltme yapabilirim.

Ayrıca asus rog front base için dediğiniz anakartlar uyumlu olur mu JaroxJamaica ?

hocam kesinlikle psu dan yükselmeye başla. benim ekran kartım tam yükte 300 watt çekiyor. psu dan sonra gtx 970 veya r9 380x gibi modeller olabilir. ekran kartı için yinede beklemenizde fayda var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı