GTX 760 SLI Yapmak

Muhammed Uykucu

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, şu an elimde GTX 760 var. Ben SLI destekli anakart ve GTX 760 SLI yapmak istiyorum. Sizce yapmalı mıyım? Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.
(İşlemcim : İ5 3470 LGA 1155) @er36po

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki kartı satıp, SLI yerine tek karttan daha yüksek performans almaya çalışın. Her oyun SLI desteklemiyor, her oyunda aynı performansı artışını vermiyor. Benim düşüncem gereksiz yere slot meşgul etmiş olursunuz.

Elinizdeki kartı satıp, SLI yerine tek karttan daha yüksek performans almaya çalışın. Her oyun SLI desteklemiyor, her oyunda aynı performansı artışını vermiyor. Benim düşüncem gereksiz yere slot meşgul etmiş olursunuz.
Elimdeki kartı hiç satma isteğim yok onun için sormuştum.

Merhaba arkadaşlar şuan elimde GTX 760 var. Ben sli destekli anakart ve GTX 760 sli yapmak istiyorum. Sizce yapmalı mıyım? Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.
(İşlemcim : İ5 3470 LGA 1155) @er36po

Mevcut kartınızı satın yenisini alın bütçenize göre: GTX 970 veya R9 290X olabilir. İllede yapacaksanız yaparsınız sorun yok. Güç kaynağının yeterli olup olmadığına bakın tamamdır.

Mevcut kartınızı satın yenisini alın bütçenize göre: GTX 970 veya R9 290X olabilir. İllede yapacaksanız yaparsınız sorun yok. Güç kaynağının yeterli olup olmadığına bakın tamamdır.
Ekran kartını kime ve nasıl satacağım? Kafamda bu sorular var. Corsair vs650 kullanıyorum.

Ekran kartını kime ve nasıl satacağım? Kafamda bu sorular var. Corsair vs650 kullanıyorum.

2. el alım satım siteleri var ordan satarsın. Biraz ucuz olur ama çok da ucuza verme doların durumu belli. Mevcut 2. el gtx 760 fiyatlarına bak ordan fikir edin. Ona göre karar verirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı