GTX 760 VS R9 270X TOXIC

muratcimen98

Kilopat
Daha fazla  
Beyler fx 6300 tabanlı bir sistem dizecegim. Sizce gtx760 mı yoksa r9 270x toxic mi? Birde bu 2 kartada 500 W yeter mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki karta da 500W yeterli olacaktır. Ancak verimli olmasına dikkat edin. Ben GTX760 öneriyorum. O işlemciyle render almak isterseniz Cuda'nın faydasını görürsünüz.

ManyakWolfMan, ben tamamen sürücü desteğini kastetmedim. Barındırdığı Cuda çekirdekleri olsun, yazılımları olsun, sürücü desteği olsun her türlü Nvidia önde ve denk kartlarda da Nvidia daha çok performans veriyor. Tabi Mantle oturursa işler değişebilir. :D

ManyakWolfMan, eğer mantle tam oturursa ve GeForce Experience gibi bir uygulama AMD için de yapılırsa çok güzel bir rekabet olur. :D Bu sayede AMD satışı artar, Nvidia fiyatları düşürür. Yani öyle umuyorum. AMD hizmet verip fiyatları artırmasın o da yeter. :D

Yok yok arttırmaz. Amd çok farklı politika uygluyor, nvidia başka. :D
Nvidia nın giriş seviyesi diyebileceğimiz doğru düzgün kartı yok. Gt 630 harinde. Gerçi o kartı alacağına hd grafic kullan daha iyi. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı