GTX 770 için 500W PSU yeterli mi?

SyrioDeForel

Hectopat
Daha fazla  
Ben de yakında almış olduğum High Power'un PSU'su var. PSU Calculator sitelerinden sistemimi test ettiğimde GTX 770 ile 410W harcar diyor. Sizce bu güç kaynağı yeterli olur mu?
  • İşlemci: i3 4170 3.70 50W
  • RAM: 8 GB DDR3 Kingston HyperX Fury
  • Anakart: MSI H81M P33
  • Harddisk: Seagate Barracuda 7200 rpm SATA
  • PSU: High Power 500W
Teşekkürler hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen yeterli olmaz. Nvidianın dahi önerdiği minimum rakam 600W elinizdeki modeli satıp, üzerine ekleyip en az 600w olan bir modele bakabilirsiniz.

Çok şikayetleri var, forumlardan çok şikayet almakta. PSU'yu uzun süreden beri üreten işin ustası olan markalar varken, High Power çok Çince kalıyor açıkçası.

Son düzenleme:
Gamepower'ı sormadımki ben ayrıca High Power'da uzun süredir bu işin içinde kötü bir marka değil bence.

Yanlış yazmışım :) Çok şikayetleri var, dediğim gibi FSP, Thermaltake,Silverstone ve Seasonic gibi markalar varken High Power saçmalık olur açıkçası.

High Power kullanısıyım bir sorun görmedim bu zamana kadar.Elimdeki sistem oyunlarda 430 watt , benchmark testi ile tam yükte 540 Wattı buluyor.
8700k+GTX 780

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı