Gtx 770'li Sistemim Nasıl ?

Thief_832

Hectopat
1adbc346-4403-412d-8c98-126a5c6e8909.jpg
Beyler ben yaklaşık 2.5 ay önce bu sistemi aldım ve aldıktan 1 hafta sonra %30 indirim oldu. Ben %25 indirim ile almıştım. Sonra almak istediğim 400r geldi stoklara. Bende 400r stoklarda olmadığı için Haf912 Advanced almıştım. Hala sistemi kazık yedim diye rahat kullanamıyorum içim içimi yiyor. Normalde şuan bu verdiğim araya İ7 ve Gtx780 rahat alınırdı. Bir kaç şeyde içimi rahatlatır sanız sevinirim.

Gerçekten sistemi alalı her gün düşünüyorum. Neden sistemi 1 hafta bekledikten sonra almadım diye. Aslında bende 1400x900 monitör vardı arıza nedeniyle bende Aoc E2461Fwh monitörü aldım. Sistem bana 3800 TL'ye gelmiş oldu. Bir sorunum daha var oda Gtx770 ile her oyunda anlık takılma yaşıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakin olun, kiymissiniz artik paraya. Gayet guzel sistem, neden kendinize kiziyorsunuz ki? Sanssizlik diyelim gecelim.
GTX770 sorununa gelince, tum driverler ve BIOS guncel mi?

1. Olarak o kasayı plus alsanız 50 lira daha az ödemiş olurdunuz.
2.Anakartı 3000mhz alıpta rami 1600 mhz almak mantıklı değil 2133 mhz corsairin rami var aynı fiyata alınabilirdi.
3.135 Lira ekran kartı 69 lirada işlemciden zarardasınız yani toplam 204 lira asusun gtx780 1362 lira sizin 204 lirayı çıkartınca fiyat 1158 ediyor yani 139 lira ekran kartında 65 lirada işlemciden zarardasınız yani o ekran kartına 139 lira ekleyip gtx780 alamazdınız 65 lirada ekleyip i7 alamazdınız kısacası 150 lira gitmiş fazladan bu kadar üzülmeyin bi hdd parası :D

Yav bende alıcam aynı kartı sabah 9-10 gibi o kadar araştırdım hiç bir olumsuz yanı yok kartın hiç kötü bir yorum veya inceleme almamış büyük ihtimalle sistemin ramleri kendi hızında çalışamadığı için (bazı anakartlar 1333mhz olarak başlatır ramleri biosatan 1600mhz yapman gerekir) sıkıntı oluyor olabilir ramlerin hızını ölç.

Azda olsa içim rahatladı teşekkürler.
Driverlerim güncel tek bios güncel olmayabilir. Biosa bakıyım bir.

Yav bende alıcam aynı kartı sabah 9-10 gibi o kadar araştırdım hiç bir olumsuz yanı yok kartın hiç kötü bir yorum veya inceleme almamış büyük ihtimalle sistemin ramleri kendi hızında çalışamadığı için (bazı anakartlar 1333mhz olarak başlatır ramleri biosatan 1600mhz yapman gerekir) sıkıntı oluyor olabilir ramlerin hızını ölç.

Hocam ben aldığımda senin dediğin o ramler daha pahalı idi. Fiyatının 300 tl olması lazımdı. Bende o kadar para veremedim. 1866 mhz ile benim ramın arasında 20 tl fark vardı bende vermedim. Nasıl olsa renderle uğraşaçak değilim. İkincisi kasa konusunda gelirsek ayrı alınca daha pahalıya denk geliyordu orda hesapladım malesef.

Sakin olun, kiymissiniz artik paraya. Gayet guzel sistem, neden kendinize kiziyorsunuz ki? Sanssizlik diyelim gecelim.
GTX770 sorununa gelince, tum driverler ve BIOS guncel mi?

Hocam sağolun azda olsa dediğim gibi içim rahatladı. Sizce ramleri 1866 mhz almalımıydım az daha para verip ?
Biosu kontrol ettim hocam güncel. Herhalde Nvidia'nın beta sürücüsünden kaynaklanıyordu kaldırdım ve bir daha takılma yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı