GTX 950 sisteme anakart önerisi

ahmetbrs708

Kilopat
Daha fazla  
2200 TL bütçem var. Bu sistem nasıl ve önerileriniz nedir?
1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz eski nesil kardeşim bu bütçeye yeni nesil skylake toplamalısın. Frisby ve Everest gibi markalardan da uzak durun, alternatif.
sinerji.gen.tr

upload_2016-7-20_14-45-50.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz eski nesil kardeşim bu bütçeye yeni nesil skylake toplamalısın. Frisby ve Everest gibi markalardan da uzak durun, alternatif.
sinerji.gen.tr

Eki Görüntüle 174884
Öncelikle tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. vatan bilgisayardan toplama zorunluluğum olduğunu söylemeyi unutmuşum. vatan bilgisayardan söylediklerinizi topladığımda monitör hariç bu fiyat tutuyor. fakat işlemci ve ekran kartını daha fazla düşürmek istemiyorum. birde sormak istediğim skylake topla demişsiniz fakat önerdikleriniz skylake mi acaba? şuan mevcut parçalarda uyumsuzluk ya da bir eksiklik var mı? bu şekilde toplamam iyimidir. maliyeti düşürme şansımız varsa birazdaha düşürebilirsek çok iyi olur ama işlemci ve ekran kartı bu şekilde olmasını istiyorum.iş çıkışımda almaya gideceğim kısmetse. acil olarak yardımcı olursanız çok sevinirim.
23e.jpg

Son düzenleme:
Eğer beklerim diyorsan sistemi topla, ekran kartını alma. Daha sonra yeni çıkacak olan RX 470'i alırsın. Hem belli mi olur, belki biraz daha para ekleme şansın olur beklediğin için ve RX 480 ya da GTX 1060 alabilirsin - tabii GTX 1060 ucuzlarsa -.

Eğer beklerim diyorsan sistemi topla, ekran kartını alma. Daha sonra yeni çıkacak olan RX 470'i alırsın. Hem belli mi olur, belki biraz daha para ekleme şansın olur beklediğin için ve RX 480 ya da GTX 1060 alabilirsin - tabii GTX 1060 ucuzlarsa -.
bu akşam aldım. işlemciyi 6100 olarak aldım. ramide daha sonra eklemem için 1x8gb aldım. umarım hayırlısı olur. tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı