Çözüldü GTX 950 sürücü güncellemesi sonra siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
NVIDIA'nın uygulaması olan GeForce Experience üzerinde yeni sürücü güncellemesi gördüm ve indirip kurdum. Temiz kurulum yap seçeneğini seçtikten sonra yeniden başlatma istedim. Bilgisayar kapandı ve siyah ekran geldi. 4/5 kere kapa aç yaptım düzelmedi. Siyah ekran geldikten sonra kapatma tuşuna bastıktan sonra biraz bekliyor ve kapanıyor. Tahminimce Windows parola ekranına kadar geliyor. Şimdiden yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam öncelikle BIOS pilini çıkarıp 15 saniye bekleyiniz ve sonra geri takınız. Eğer görüntü gelmez ise RAM bellekleri çıkarıp geri takınız. Yine görüntü gelmez ise ekran kartını çıkarıp görüntü kablosunu ankarta takmayı deneyiniz. Sonuçları paylaşınız ardından.
Teşekkürler hocam. DP ile bağlantı sağlıyordum, aklıma HDMI ile denemek geldi ekran açıldı ama çok düşük çözünürlüğü var. Direkt olarak Nvdia güncellemesi açıldı kurulunca düzelecek mi bekliyorumm
@Tekila Windows kurulum USB belleğiniz var ise şu adımları uygulayınız.

@Tekila Windows kurulum USB belleğiniz var ise şu adımları uygulayınız.

Kurulum belleği var. Bilgisayarı açılırken gücü kapatma düğmesine basılı tutarak kestim, 7 defa tekrarladım hala bir görüntü gelmedi.

@Tekila o USB belleği takıp dener misiniz? Mümkünse BIOS'a girme tuşuna sürekli basınız. Eğer BIOS'a girmiyor ise başka sıkıntı vardır.
Usb bellek takılıyken denemiştim yerini değiştirerek tekrar denedim, görüntü yok. Bios'a girmeye çalıştım gene görüntü yok, giriyorsada ben göremiyorum.

Hocam öncelikle BIOS pilini çıkarıp 15 saniye bekleyiniz ve sonra geri takınız. Eğer görüntü gelmez ise RAM bellekleri çıkarıp geri takınız. Yine görüntü gelmez ise ekran kartını çıkarıp görüntü kablosunu ankarta takmayı deneyiniz. Sonuçları paylaşınız ardından.

Teşekkürler hocam. DP ile bağlantı sağlıyordum, aklıma HDMI ile denemek geldi ekran açıldı ama çok düşük çözünürlüğü var. Direkt olarak Nvdia güncellemesi açıldı kurulunca düzelecek mi bekliyorumm

Çözüm

Geri
Yukarı