GTX 950M hiçbir oyunda ısınmıyor

Alperen8574

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere soru "GTX 950M hiçbir oyunda ısınmıyor" bu şekildedir.

Bazı arkadaşlar ne güzel ısınmıyor diyebilir lakin RDR2, Mafia, Witcher aklınıza gelebilecek herhangi bir oyun şu ana kadar Max 60 dereceyi gördü. Ekran kartı iyi bir ekran kartı da değil hani "RTX 2080" olsa Max 60 derece normal derim çünkü RTX 2080 yani :D...

YouTube'dan "Resident Evil 2 remake GTX 950M" videolarına baktım 90 derece gösteriyor aynı sistem ile Max 58 görmüştüm. Herkes 70-80 derece görürken ben niye 60 görüyorum?

Not: Bu durumdan rahatsız değilim sadece "GTX 950M" gibi bir ekran kartının göreceği Max derece 70-80 olması gerekirken benim ki neden 60 derece bunun cevabını birkaç aydır arıyorum ve buraya yazmak aklıma geldi şimdiden teşekkürler.

Aldığınız FPS değerleri 950M in FPS değerlerinde mi? Belki ekran kartınız tam güçte çalışmıyordur.

Yok reis tam güçte çalışıyor %99 arada %80'e düşüyor. Yalnız FPS değerleri 40-45 arası seyrediyor. Tabi oyundan oyuna değişiyor şu an Assassin's Creed Odyssey oynuyorum FPS değerleri 50-55 arası sıcaklık Max 58.

Yeni konular

Geri
Yukarı