GTX 950M sistem düşük performans veriyor

Kayrq

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, normalde oyunlarda yüksek FPS alırken bu sıralar çok düştü örneğin; Minecraft 200-300 FPS'ken şimdi 100 FPS'yi zor görüyorum, Fortnite'ta 60 FPS arası dolanırken 30 FPS oynuyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Ekran kartım GTX 950M (laptop).

Fan temizliği yapın yapmadıysanız işlemci ve ekran kartına güzel bir termal macun sıkın bir de MSI Afterburner değerlerini de resim ile atar mısınız çok ısındığı için oluyordur ama kesinlikle temizlemeyi bilmiyorsanız siz temizlemeyin tanıdık bir kişiye yaptırın bilgisayarcıda temizletmeyin çok fazla para ister ve parça çalar.

Fan temizliği yapın yapmadıysanız işlemci ve ekran kartına güzel bir termal macun sıkın bir de MSI Afterburner değerlerini de resim ile atar mısınız çok ısındığı için oluyordur ama kesinlikle temizlemeyi bilmiyorsanız siz temizlemeyin tanıdık bir kişiye yaptırın bilgisayarcıda temizletmeyin çok fazla para ister ve parça çalar.
oyunu açtığım gibi mi ekran görüntüsü atayım yoksa 1 2 saat oynayıp mı ekran görüntüsü atayım

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    158,7 KB · Görüntüleme: 54
Oyunları harici ekran kartı ile çalıştırdığınıza emin misiniz? Kontrol etmek için oyun açık iken görev yöneticisinden harici ekran kartının kullanım oranına bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı