Çözüldü GTX 960 boşta yüksek frekansta çalışma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. MSİ GTX960 ekran kartım var. Servise gidip geldiğinden beri 55 derecenin altını görmedim. Şimdi fark ettim ki Memory clock ve GPU clock masaüstündeyken bile son sürat çalışıyor. Durduramadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Driver kaldırılıp tekrar kuruldu. Sorun çözülmüştür. Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim.
Nvidia Denetim Masası'nı aç, 3D Ayarlarının Yönetilmesi sekmesine tıkla. "Güç yönetimi modu" kısmını bul "Optimum güç" seçeneğini seç ve uygula.

Bu masaüstündeyken görüntü.

Ekran Alıntısı.PNG

İşe yaramadı. @Asım Demir

Servisten geldiğinden beri böyle. Yeniden başlatmak fayda etmiyor. Sürücüleri kaldırıp kuracağım şimdi.
Söylediğim ayarı uyguladıysan yeniden başlatıp dene. Düzelmezse tekrar kurmayı denersin.

Driver kaldırılıp tekrar kuruldu. Sorun çözülmüştür. Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı