GTX 960 CS:GO Güncelleme Sonrası Düşük FPS Sorunu

Ömer Yüce

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ekran kartım MSİ GTX 960. CS:GO'da son güncellemeden önce 200 üstü FPS çok rahat alabiliyordum. (Max. çözünürlük). Fakat şimdi 120 FPS ancak görüyorum. Birçok kişiye göre 120 fazla farkındayım ama gözüm alıştığı için sanki oyun kasıyormuş gibi geliyor, oynayamıyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus GTX 950 kullanıyorum. Bende FPS düşüşü olmadı, güncellemeden sonra. Bütün ayarlar en yüksek ve çözünürlük 1920x1080 de oynuyorum. 150 FPS şuan.

Aynı sorun bendede vardı güncelleme sonrasında oldu. Sorunu şu şekilde çözdüm; oyunun ayarlarından ses ayarlarına girip "Speaker Configuration" seçeneğini "Headphones" veya "2 Speakers" olarak değiştirdim.

Merhabalar. Ekran kartım MSİ GTX 960. CS:GO'da son güncellemeden önce 200 üstü FPS çok rahat alabiliyordum. (Max. çözünürlük). Fakat şimdi 120 FPS ancak görüyorum. Birçok kişiye göre 120 fazla farkındayım ama gözüm alıştığı için sanki oyun kasıyormuş gibi geliyor, oynayamıyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.
Aynı kartı kullanıyorum son driver güncellemesinden sonra tüm oyunlarda bir fps düşüşü bende yaşadım yalnız değiliz demekki. Fazla kurcalamadan sonraki güncellmeyi bekle oyun içi ayarlarla ilgili değil.

Benim Pc de güncelleme öncesi fps çok iyiydi şimdi oynanmıcak halde ekran kartı driverını güncelledim cs go dosyalarını tarattım ama sonuç yine aynı lütfen yardım edin...
**pc özellikleri i7 6 6700HQ 2.60 GHZ 64 BİT windows 10 single language
Nvidia Geforce GTX950M GDDR5 4GB - 8 GB 1600 MHZ RAM -250 GB SSD**

Benim Pc de güncelleme öncesi fps çok iyiydi şimdi oynanmıcak halde ekran kartı driverını güncelledim cs go dosyalarını tarattım ama sonuç yine aynı lütfen yardım edin...
**pc özellikleri i7 6 6700HQ 2.60 GHZ 64 BİT windows 10 single language
Nvidia Geforce GTX950M GDDR5 4GB - 8 GB 1600 MHZ RAM -250 GB SSD**
Yeni driver beklemekten veya en son memnun olduğunuz driveri kurmaktan başka yol yok.

Aynı sorun bende de var. Ekran kartım GTX750Tİ önceden CS:GO'i takılmadan akıcı bir şekilde oynuyordum fakat ekran kartını bir güncelledim oyun deli gibi kasmaya başladı çok can sıkıcı bir durum :kızgın::kızgın:

Arkadaşlar ekran kartını güncelleyince bilgisayara GeForce Experience diye bi uygulama kurulmuştu yaklaşık 1 saat önce uygulama içinde güncelleştirme kısmında inen güncellemeyi yeniden kur diye seçenek var yani tekrar aynı güncelleöeyi kurdu şimdi FPS SORUNU DÜZELDİ umarım yararlı olmuştur....

Yeni konular

Geri
Yukarı